Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

(Ir veikalā) Garmin Venu 2S Silver / Mist Grey Sporta pulkstenis

010-02429-12

Preces ID:684633

327.00 
Piegādātāja noliktavā: 13 prece(s)
+

Kad dzīvojat veselīgi, jūsu dzīves kvalitāte uzlabojas. Šim mazāka izmēra GPS viedpulkstenim ir padziļināta veselības stāvokļa uzraudzība un funkcijas fitnesam, lai palīdzētu jums labāk izprast, kas notiek jūsu ķermenī.

Skaistais AMOLED ekrāns ir saskatāms pat spilgtā saules gaismā. Izmēģiniet ekrāna pastāvīgi ieslēgto režīmu, lai varat aplūkot to jebkurā brīdī!

Izturīgs Corning® Gorilla® Glass 3 aizsargstikliņš, elegants nerūsējoša tērauda ietvars un ērta pulksteņa siksniņa no silikona - šis viedpulkstenis ir radīts jebkādiem apstākļiem.

Piefiksējiet 2 minūšu treniņu, lai ierakstītu galvenos statistikas datus, tostarp pulsu2, pulsa mainīgumu, Pulse Ox3, elpošanu un stresa līmeni. Pēc tam, ar šiem statistikas datiem izveidojiet koplietojamu pārskatu, izmantojot lietotni Garmin Connect™ un saderīgu viedtālruni!

Sekojiet līdzi savam ķermeņa enerģijas līmenim, lai rastu aktivitātēm un atpūtai piemērotāko laiku!

Izmantojiet Pulse Ox sensoru3, lai sekotu skābekļa līmenim asinīs jebkurā dienas laikā vai arī naktī, kad guļat, lai pārliecinātos, cik labi jūsu organisms absorbē skābekli!

Uzziniet, vai jums ir mierīga un līdzsvarota vai stresa pilna diena! Relaksēšanās atgādinājumi jūs pat aicinās veikt īsu elpošanas aktivitāti, kad pulkstenis konstatēs, ka jūtat satraukumu.

Izmantojiet lietotni Garmin Connect, lai sekotu savam menstruālajam ciklam vai grūtniecībai! Piefiksējiet simptomus, iegūstiet fizisko vingrojumu sērijas un ieteikumus uzturam, kā arī citu informāciju. Skatiet un piefiksējiet informāciju ierīcē tieši uz savas plaukstas locītavas, izmantojot lietotni Women’s Health Tracking!

Piefiksējiet ikdienā uzņemto šķidruma daudzumu kā atgādinājumu, lai sekotu līdzi savam ūdens balansam! Jūs pat varat iegūt automātiski noteiktu ūdens balansa mērķi, kas tiek balstīts tajā, cik daudz jūs svīstat aktivitāšu laikā.

Sekojiet tam, kā elpojat dienas gaitā, miega laikā, elpošanas vingrojumu un jogas aktivitāšu laikā!

Iegūstiet pārskatu par sava miega kvalitāti un ieskatus, kā to uzlabot! Sekojiet līdzi dažādiem miega fāžu posmiem, kā arī pulsam, stresa līmenim, Pulse Ox3 un elpošanai.

Pulkstenis pastāvīgi seko jūsu pulsam2 un tas brīdinās jūs, ja pulss miera stāvoklī saglabāsies pārāk augsts vai pārāk zems. Pulkstenis palīdz arī novērtēt, cik intensīvi jūs aktivitāšu laikā darbojaties — arī peldēšanas laikā.

Kad jūs vēlaties relaksēties vai koncentrēties, varat sākt elpošanas aktivitāti, un šis pulkstenis sekos jūsu stresa līmenim un elpošanai, lai palīdzētu jums gūt labāku izpratni par to, kā jūs elpojat.

Šī funkcija izmanto hronoloģisko vecumu, iknedēļas enerģiskās aktivitātes, pulsu atpūtā un ĶMI4 vai ķermeņa tauku procentuālo daudzumu, lai aprēķinātu, vai jūsu ķermenis ir jaunāks vai vecāks par jums pašu. Iegūstiet padomus, lai samazinātu savas fiziskās formas vecumu!

Pulkstenī ir iepriekš ielādēti viegli izpildāmi, animēti kardio, spēka, jogas, Pilates un augstas intensitātes intervāla treniņi (HIIT), kā arī varat lejupielādēt vairāk treniņus, izmantojot lietotni Garmin Connect.

Sekojiet tam, kā jūs kustaties, izmantojot vairāk nekā 25 iepriekš ielādētas GPS un nodarbībām telpās paredzētas sporta lietotnes, ietverot iešanu, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu peldbaseinā, golfu un citas aktivitātes!

Šis detalizētais aktivitātes profils parāda personīgos spēka rekordus ierīcē tieši uz jūsu plaukstas locītavas, kā arī vizuāli uzrāda nodarbinātās muskuļu grupas.

Lietojiet šo jauno aktivitātes profilu ar dažādajiem taimeriem, lai piefiskētu savus augstas intensitātes intervālu treniņus (HIIT), tostarp AMRAP, EMOM, Tabata un pielāgotus treniņus! Iestatiet ciklu skaitu, slodzes / atpūtas intervālus un vēl vairāk!

Izvēlieties no vairāk nekā 1400 fiziskajiem vingrinājumiem, lai izveidotu treniņus lietotnē Garmin Connect ar saderīgu viedtālruni. Tad lejupielādējiet tos pulkstenī.

Iegūstiet personīgo skriešanas treneri ierīcē uz plaukstas locītavas bez maksas, lai saņemtu palīdzību, trenējoties nākamajam 5 km, 10 km vai pusmaratona skrējienam!

Mēs esam papildinājuši savu intensitātes minūšu funkciju, lai sniegtu jums labāku priekšstatu par to, kad esat tās sasniedzis un kādas aktivitātes laikā. Aktivitātēs ar laika uzskaiti, varat aplūkot tās ierīcē kā datu lauku.

Saņemiet e-pasta vēstules, ziņojumus un brīdinājumus tieši pulkstenī, izveidojot tā pāra savienojumu ar saderīgu viedtālruni. Jūs pat varat atbildēt uz īsziņām, ja jums ir Android™ tālrunis.

Lejupielādējiet dziesmas un mūzikas atskaņošanas sarakstus no saviem Spotify®, Deezer vai Amazon Music kontiem (var būt nepieciešams abonements)! Izmantojiet bezvadu austiņas (jāiegādājas atsevišķi), lai klausītos mūziku, neizmantojot tālruni!

Kad jūsu pulkstenis un tālrunis ir pāra savienojumā, jūsu atrašanās vieta manuāli vai automātiski, kad veicat kādu ārpustelpu aktivitāti, var tikt nosūtīta jūsu kontaktpersonām, izmantojot iebūvētu negadījuma noteikšanas funkciju5.

Veiciet ātrus maksājumus, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu1 pie pārdevējiem, kuri atbalsta šādu iespēju!

Lejupielādējiet pielāgotas pulksteņa ciparnīcas, pievienojiet datu laukus un iegūstiet lietotnes no Connect IQ veikala!

Skatiet savu veselības un fitnesa informāciju vienuviet! Lietotne Garmin Connect ir augoša tiešsaistes kopiena, kurā aktīvi cilvēki var pievienot paziņas, sacensties un koplietot informāciju.

Gūstiet nepārtrauktu priekšstatu par savu veselību līdz 10 dienām viedpulksteņa režīmā, līdz 19 stundām GPS režīmā un līdz 7 stundām GPS režīmā ar mūziku! 10 minūtes ilga uzlāde pievieno 1 dienu akumulatora darbības laikam viedpulksteņa režīmā vai 1 stundu akumulatora darbības laikam GPS režīmā ar mūziku.

Iegūstiet vēl vairāk no sava viedpulksteņa, pielāgojot iestatījumus, kas akumulatora darbības laiku ietekmē visvairāk!

Šis pulkstenis iztur ūdens iedarbību līdz 5 ATM tādēļ tas ir lieliski piemērots peldēšanai, un ar to varat iet dušā vai doties atpūtā uz SPA.

TEHNISKIE PARAMETRI:

Objektīva materiāls: corning® gorilla® glass 3 stikls
Ekrāna turētāja materiāls: nerūsējošais tērauds
Korpusa materiāls: ar šķiedrām stiegrots polimērkompozīts
Viegli noņemamas siksniņas: jā (18 mm, nozares standarts)
Siksnas materiāls: silikons
Fiziskie izmēri: 40.40 x 40.40 x 12.10 mm
Der plaukstas locītavai ar tās apkārtmēru: 110-175 mm
Skārienekrāns, Krāsu displejs
Displeja izmēri: 1.10″ (279 mm) diametrs, 360 x 360 pikseļi
Displeja veids: amoled; pastāvīgi ieslēgta ekrāna režīms (ieslēdzams, atslēdzams)
Svars: 38.20 g
Akumulatora darbības laiks: viedpulksteņa režīmā: līdz 10 dienām
Gps režīmā ar mūziku: 7 stundas (maksimums)
Gps režīmā bez mūzikas: 19 stundas (maksimums)
Battery saver smartwatch mode: up to 11 days
Ūdens iedarbība: 5 atm
Atmiņa/vēsture: 200 stundu ar aktivitāšu datiem

Pulksteņa funkcijas: Laiks/datums, Gps laika sinhronizācija, Automātiska pāreja uz vasaras laiku,
Modinātājpulkstenis, Taimeris, Hronometrs, Saullēkta/saulrieta laiks

Veselības uzraudzība:
Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi)
Sirdsdarbības ritms ikdienā miera stāvoklī
Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi: jā (augsts un zems)
Elpošanas ātrums (24x7)
Pulse ox skābekļa līmeņa asinīs rādītāji: jā (vietas pārbaude un izvēles aklimatizācija visu dienu un miegs)
Fiziskās sagatavotības vecums
Body battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība
Stresa līmeņa uzraudzība visas dienas garumā
Atpūtas atgādinājumi
Relaksējošas elpošanas taimeris
Miegs: jā (uzlabots)
Miega uzraudzība (miega novērtējums un ieteikumi)
Ūdens balanss
Sieviešu veselības stāvokļa izsekošana
Health snapshot

Sensori:
Gps, Glonass, Galileo, Garmin elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors, Barometrisks altimetrs, Kompass, Žiroskops, Akselerometrs, Termometrs, Apkārtējā apgaismojuma sensors, Pulse ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība

Ikdienas viedās funkcijas:
Savienojamība: bluetooth®, ant+®, wi-fi®
Connect iq™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki, logrīki un lietotnes)
Viedie paziņojumi
Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai android™)
Kalendārs, Laikapstākļi
Pārvalda viedtālruņa mūziku
Atskaņo un pārvalda pulksteņa mūziku
Mūzikas krātuve līdz 650 dziesmām
Meklēt manu viedtālruni / pulksteni
Saderība ar viedtālruni iphone®, android™
Saderīgs ar mobilo lietotni garmin connect™
Garmin pay™

Drošības un izsekošanas funkcijas:
Livetrack, Negadījuma noteikšana atsevišķu aktivitāšu laikā, Palīdzība

Aktivitāšu izsekošanas funkcijas:
Soļu skaitītājs, Kustību josla (redzama ierīcē pēc neaktivitātes perioda; pastaigājiet pāris minūšu, lai to atiestatītu), Automātiska mērķa noteikšana (mēra jūsu aktivitātes līmeni un nosaka dienas soļu mērķi), Sadedzinātās kalorijas, Uzkāpto stāvu skaits, Veiktais attālums, Intensitātes minūtes, Trueup™, Move iq™, Garmin connect ™ izaicinājumu lietotne

Fiziskās sagatavotības aprīkojums/sporta zāle:
Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili izturības, kardio, hiit un eliptiskā trenažiera treniņi, kāpšana pa kāpnēm, stāvu kāpšana, airēšanas treniņi iekštelpās, joga, pilates un elpošanas vingrinājumi
Kardioslodzes, izturības vingrojumu sērijas
Hiit workouts
Jogas, Pilāšu vingrojumu sērijas
Vingrojumu sēriju animācijas ekrānā
Ekrāna treniņu muskuļu kartes: tikai spēks
Automātiska atkārtojumu skaitīšana

Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas:
Sr zonas, Sr brīdinājumi, Sr kalorijas, % sr maks.
Sr pārraidīšana (pārraida sr datus, izmantojot ant+™, uz pāri savienotām ierīcēm)
Elpošanas ātrums (treniņa laikā): tikai joga un elpošanas vingrinājumi
Gps ātrums un attālums
Pielāgojams(-i) ekrāns(-i)
Pielāgojami aktivitāšu profili
Auto pause®
Pilnveidotas vingrojumu sērijas
Lejupielādējami treniņu plāni
Auto lap®
Manuāli veidota distance
Vo2 max (palaist)
Bloķēšana ar skārienu un/vai pogu
Automātiska ritināšana
Aktivitātes vēsture pulkstenī
Physio trueup
Skriešanas funkcijas
Pieejamie skriešanas profili: skriešanai, skriešanai pa skrejceliņu telpā, skriešanai uz trenažiera
Gps bāzēts attālums, laiks un temps
Kadence (rāda soļu skaitu minūtē reāllaikā)
Skriešanas vingrojumu sērijas
Var izmantot ar soļu mērītāju
Golfa spēles funkcijas
Attālums jardos līdz f/m/b (attālums līdz green priekšdaļai, vidum vai aizmugurei)
Attālums jardos līdz layups/doglegs
Mēra sitiena attālumu (aprēķina precīzu sitienu attālumu jardos no jebkuras vietas laukumā) automātiski
Ciparu rezultātu karte
Sāciet sekošanu (sitieni, putts posmā, greens un fairways sitieni)
Garmin autoshot™
Norādes zaļā krāsā ar spraudītes manuālu izvietošanu
Hazards un laukuma mērķi
Pinpointer
Posma taimeris/odometrs
Saderība ar automātisku nūjas sekošanu (vajadzīgs piederums)
Aktīvas atpūtas brīvā dabā funkcijas
Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili pārgājieni, klinšu kāpšana iekštelpās, boulderings, slēpošana, snovbords, distanču slēpošana, airēšana uz dēļa, airēšana
Atgriešanās sākumā
Kopējais kāpums/kritums
Laukuma aprēķināšana: jā (izmantojot connect iq™)
Medību/makšķerēšanas kalendārs: jā (izmantojot connect iq™)
Informācija par sauli un mēnesi: jā (izmantojot connect iq™)
Riteņbraukšanas funkcijas
Brīdinājumi (aktivizē brīdinājumu, kad jūs sasniedzat mērķus, ietverot laiku, attālumu, sirdsdarbības ritmu vai kalorijas)
Pieejamie riteņbraukšanas profili: velobraukšana, velobraukšana telpā
Saderība ar varia™ radaru (atpakaļ vērsts radars)
Saderība ar varia™ lukturiem
Ātruma un kadences sensora atbalsts (ar sensoru): jā (ant+ un bluetooth)
Peldēšanas funkcijas
Pieejamie peldēšanas profili: peldēšana peldbaseinā
Peldēšanas peldbaseinā mērījumi (garums, attālums, temps, vēzienu skaits, peldējums efektivitāte (swolf), kalorijas)
Vēziena veida noteikšana (brīvais stils, peldēšana uz muguras, brass, tauriņstils) (tikai peldot baseinā)
Pamata atpūtas taimeris (no 0) (tikai peldēšanai peldbaseinā)
Laika un attāluma brīdinājumi
Uz plaukstas locītavu balstīts sirdsdarbības ritms zem ūdens
Bērnu aktivitāšu izsekošanas funkcijas
Toe-to-toe™ izaicinājumi: jā (izvēles lietotne connect iq)

 

 

Ir veikalā:
Ir Rīgas Birojā
Ražotājs:
Garmin

Iegādāties preces līzingā tagad ir vieglāk kā jebkad agrāk: tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes Jūsu dārgā laika – aizpildiet līzinga pieteikumu Interneta veikalā www.707.lv, un par pārējo parūpēsies Interneta veikala www.707.lv klientu dienests.

KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU?

Preces www.707.lv uz nomaksu var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);
Jums jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
Kredīta ņēmēja vecums: no 20 līdz 76 gadiem;
Aizdevuma summa: no 100 EUR līdz 7000 EUR;
Aizdevuma termiņš: no 6 līdz 60 mēnešiem;
Pirmā iemaksa ir 10%, ja preces cena pārsniedz 1400 eur;
Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte.

 

 

Ja apmaksu esiet izvēlējies ar "HolmBank" starpniecību, lūdzu noklikšķiniet uz zemāk esošo linku un aizpildiet pieteikumu. 
HolmBank Latvia

Ja apmaksu esiet izvēlējies ar "Aizdevums" starpniecību, lūdzu noklikšķiniet uz zemāk esošo linku un aizpildiet pieteikumu. 
aizdevums.lv pieteikuma forma

Tevi varētu interesēt
  • Nesen skatīts
  • Pirktākās preces
356.30 

Produkta krāsa:

Violeta Melna Sudraba Zaļa
(Ir veikalā) Sony PlayStation PULSE 3D™ Multicoloured White PS5 bezvadu austiņas
Atlaide 17%
107.90 €
90.00 
Austiņu tips (in/on ear)On-Ear, Datorspēļu (Gaming), Bezvadu (Bluetooth) Ir veikalāIr Rīgas Birojā RažotājsSony
Par reverso PVN

Vairāk informācijas par pirkumiem ar reverso PVN, 0% likmes piemērošanas kārtība

Kvalitātes nodrošināšana un serviss

Mēs piedāvājam tikai tās preces, kurām ir garantija

14 dienu preču atgriešana

Preci drīkst atgriezt, ievērojot likumā noteiktās prasības