Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Madonā: +371-25670707 (Darba dienās 9:00 - 18:00, S. 9.00-14.00)

Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Kā pasūtīt

1.KĀ IEPIRKTIES 707.LV?

Izmantojot kreisās puses izvēlni, vari atrast konkrētu kategoriju, zem kuras varētu būt Tev interesējošais produkts. Iespējams norādīt vēlamās preces nepieciešamos parametrus katrā kategorijā. Ja vēlies atrast ko konkrētu vai kādu no nodaļām, vari izmantot arī meklētāju, kurš atrodas pa labi no 707.lv logo. Piem., ierakstot "monit" - atradīsi nodaļu "Monitori", kā arī preces, kuru nosaukumā ir "monit".
Kad esi atradis vēlamo preci, pasūtījuma formā norādi vēlamo preces skaitu un spied uz pogas “Pievienot grozam”. Prece tiks ievietota “Pirkumu grozā”, kurš vienmēr ir atrodams katras lapas labās kolonnas augšpusē. Pēc preces ievietošanas grozā vari izvēlēties vēl papildus preces no esošās vai citām 707.lv sadaļām. Lai noformētu pirkumu, pirkuma grozā spied uz pogas "Pirkt" vai arī pie pēdējās izvēlētās preces "Apskatīt grozu". Ja kādu no precēm tomēr nevēlies pirkt vai vēlies mainīt konkrētās preces skaitu, Pirkumu grozā uzspied uz “Pirkt” un maini pirkuma groza saturu, dzēšot preces vai mainot noteiktas preces skaitu.
Kad esi visas interesējošās preces salicis grozā, Pirkumu groza apakšpusē spied uz pogas “Pasūtīt”. Šeit ievadi prasīto informāciju: vārds, uzvārds, personas kods, tālrunis, adrese, e-pasts un spied "Turpināt". Mājas lapā parādīsies rēķins. Pārliecinies, ka esi norādījis pareizu informāciju un pareizu vēlamo preču skaitu. Ja jāveic korekcijas, spied "Atpakaļ" un veic nepieciešamās izmaiņas. Ja rēķinā norādītā informācija ir pareiza, spied "Apstiprināt". Rēķins, kā arī visa informācija par pasūtījuma statusa izmaiņām, ja tādas būs, tiks nosūtīts uz Tavu e-pastu.
Rēķinu iespējams izdrukāt spiežot uz "Izdrukāt rēķinu".

 

2.Lai pasūtītu preci pa tālruni, lūdzu zvaniet 26222707

3.Lai pasūtītu preci pa e-pastu, rakstiet: 707@707.lv 

4.Pasūtījums ir veikts. Kas tālāk?

707.lv pārdevējs reģistrē Tavu pirkumu darba dienās no 9:00 – 17:00. Tiek pārbaudīta preču pieejamība noliktavā, noteikti iespējamie piegādes laiki.
707.lv pārdevējs ar Tevi sazvanīsies, lai apstiprinātu pasūtījumu, precizētu piegādes detaļas un laikus.
Pasūtītās preces no piegādātāju noliktavām tiek atvestas uz 707.lv biroju, lai sagatavotu piegādei.
Pasūtījums ir sagavots un tiek nodots 707.lv kurjeram vai no mums neatkarīgam kurjerdienestam (Omniva, DPD, DHL).
Atkarībā no piegādes adreses, pasūtījumu varēsi saņemt 2-48 stundu laikā (darba dienās). Ja šis laiks ir lielāks, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 26222707.
Pie preču saņemšanas atliek tikai parakstīt dokumentus, pārliecināties, ka piegādātā prece atbilst tai, ko pasūtīji un gaidīsim Tevi atkal
www.707.lv