Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Rīgā: +371-20270707 vai +371-26222707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Madonā: +371-25670707 (Darba dienās 9:00 - 18:00, S. 9.00-14.00)

Digitālās fotokameras

Kopš pirmās fotogrāfijas, kas uzņemta 1826. gadā, ir pagājis ilgs laiks, bet tas nebūt nenozīmē, ka kameras un fotogrāfijas būtu jebkad izgājušas no modes. Gribas pat teikt, ka tās piedzīvo tādu kā atdzimšanu, jo nelielu brīdi telefonu kamera bija iemantojusi galvenā momentu iemūžinātāja statusu. Fotoaparāti ir dažādi un pēdējā laikā populāri ir kļuvuši vienreiz lietojamie fotoaparāti un slavas zenītā ir atgriezušies Polaroid tipa fotoaparāti, kuros fotogrāfija ir gatava pāris sekundes pēc kadra iemūžināšanas. Fotoaparāti internetā ir pieejami par dažādām cenām, bet sev piemērotu atradīs ikviens interesents. Foto kamera internetā būs lielisks pirkums gan sev, gan dāvanai kādam īpašam cilvēkam.

Digitālās fotokameras

Kopš filmiņu foto aparātus ir nomainījušas digitālās jeb ciparu foto kameras, kurās attēls tiek saglabāts digitālā formātā, foto pasaule ir mainījusies par 180 grādiem. Fotogrāfiju digitaliācijas bija sava veida revolūcija visā nozarē. Digitālās kameras ir gan maza izmēra, vieglas, kas ērti ietilpst kabatā, gan profesionālas spoguļkameras, ar kādām strādā profesionāli fotogrāfi. Arī mobilajos telefons nu jau ir iebūvētas neliela izmēra digitālās fotokameras, kas ļauj uzņemt ne tikai selfijus, bet arī skaistus dabas skatus un iemūžināt citus jaukus notikumus, kurus paglabāt atmiņā. Fotoaparāti internetā ir nopērkami gan dažādos interneta lielveikals, gan specializētos foto preču veikalos.

Vienreizējie fotoaparāti.

Foto pasaule joprojām piedzīvo mazas revolūcija tehnoloģiju attīstībā un viena no tām ir ļāvusi radīt vienreiz lietojamos fotoaparātus. Pirmais šāda tipa fotoaparāts tika radīts 1949. gadā un ar to varēja iemūžināt 8 kadrus. Tolaik tā maksāja nepilnu pusotru dolāru. Mazliet vēlāk jau tika radītas kameras, kas spēj uzņemt jau 12 kadrus. Tirgū tiek piedāvātas arī vienreizējo fotokameru digitālās versijas, taču tās nav kļuvušas tik populāras kā vienreizējās fotokameras ar fotofilmiņām. Jautāsiet kāda jēga no šāda pirkuma? Kopš deviņdesmitajiem gadiem, vienreizējie fotoaparāti ir kļuvuši ārkārtīgi populāri dažādās svinībās, it sevišķi kāzās. Viesiem tiek izdalītas šādas foto kameras, lai iemūžinātu kāzu svinību norisi no cita skatu punkta. to lieliskā cena ļauj neiespringt par to, ka kaut kas varētu notikt ar pašu ierīci, jo tā pat tā nav izmantojama otru reizi.

Zīmoli.

Lai arī fotoaparātus cenšas ražot jebkurš populārākais elektropreču zīmols, fotogrāfi ir iecienījuši tikai dažus no tiem. Kodak un Canon zīmolu profesionālās spoguļkameras tiešām ir iemantojušas nopietnu tirgus daļu. Ja Jums nav nepieciešama profesionāla kamera ar ko iemūžināt kadrus, tad varat iegādāties jebkuru citu pazīstamu zīmolu kameras, jo atšķirība tām ir tikai nelielās niansēs. Iesakām neiegādāties fotoaparātu par neadekvāti zemam cenām, jo pastāv risks vilties un iemūžināt nekvalitatīvus attēlus, kā arī, kameras mūžs nebūs no ilgajiem.

14.70 
35.10 
Produkta krāsaRozā
35.10 
Produkta krāsaZila
36.60 
Produkta krāsaZaļa
36.80 
Produkta krāsaZaļa
44.50 
44.50 
45.20 
45.20 
46.90 
46.90 
46.90 
51.70 
Ielādēt papildus 20 produktus