Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Madonā: +371-25670707 (Darba dienās 9:00 - 18:00, S. 9.00-14.00)

Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Siltumsūkņi

Zemes siltumsūknis jeb ģeotermālā apkure - labākais risinājums Latvijas klimatā
Zemes siltumsūkņa darbības princips ir vienkāršs: izmantojot saldēšanas procesu enerģija no zemes tiek pārvietota uz jūsu mājas apkures sistēmu. Augsnē uzkrāto enerģiju var viegli pārvietot un izmantot apkurei, karstā ūdens sagatavošanai un telpu dzesēšanai. Daba mums sniedz iespēju iegūt ideālu iekštelpu klimatu un komfortu ilgtermiņā turklāt bez kaitējuma mums dārgajai videi Latvijā.

Zemes siltumsūknis ir kā bezgalīgs enerģijas avots. Tā izmantošanas iespēju mājas apkurei vēlams apsvērt jau ēkas projektēšanas stadijā. Atjaunojamo energoresursu izmantošana apkures un dzesēšanas nodrošināšanai , ļaus ievērojami samazināt gada enerģijas patēriņu, ēkas ekspluatācijas izmaksas un oglekļa emisiju.

Apkure ziemā- siltumsūknis saņem zemas temperatūras enerģiju no zemes un ar kompresoru paaugstina temperatūru. Iegūtais siltums tiek novadīts uz ēkas apkures sistēmu – visbiežāk siltajām grīdām, radiatoriem vai siltuma pūtējiem. Dzesēšana vasarā – vasarā procesu var viegli apvērst. Siltumsūknis savāc siltumu no ēkas un novada to urbumā vai zemes lokā, nodrošinot ēkas dzesēšanu. Tas ir daudz izdevīgāk kā tradicionālā kondicionēšanas sistēma.

Ģeotermālā jeb zemes siltumsūkņa darbības princips ir vienkāršs un atjautīgs: ņemt no zemes bezmaksas enerģiju un pārvērst to par enerģiju savam mājoklim.
Ielādēt papildus 20 produktus
Produkta filtrs
Cena

 – 

  • 7
  • 11050
Ražotājs
    Vairāk (4)