Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

PlayStation 4 (PS4) spēles

PlayStation ir zīmols, kas radījis četras spēļu konsoles un virkni citu produktu un digitālu pakalpojumu, kas pasaulē zināmi zem tāda paša nosaukuma. 1993. gadā Sony radīja savu pirmo PlayStation spēļu konsoli, kas joprojām ir viena no populārākajām arī tagad – 25 gadus vēlāk. Pēdējais PlayStation modelis ir PS4, kas pārdošanā nonāca 2013.gada nogalē. Tas  ir viens no pirktākajiem spēļu konsoļu modeļiem pasaulē. Dienā, kad pārdošanā nokļuva PS4, tika pārdotas miljons konsoles 24 stundu laikā, un līdz ar to tā kļuva par visstraujāk pirktāko konsoli vēsturē. 2016.gadā pārdošanā nonāca divi uzlaboti PlayStation 4 modeļi. Ir skaidrs, ka plānota arī PlayStation 5 nonākšana veikalu plauktos, taču nav skaidri zināms kad.

PS4 spēles un multimediju atskaņošana.

Spēļu konsolei bez pašām spēlēm būtu maza jēga, tādēļ visi lielākie video spēļu veidotāji steidz pielāgoties tendencēm. Ja runa ir konkrēti par PlayStation 4, tad uz tā nav iespējams spēlēt PS3 spēles. Tās var iegādāties ne tikai taustāmā bet ari digitālā formātā, izmantojot PlayStation Store.  Share Play opcija ļauj ar straumēšanas palīdzību, uzaicināt spēlēt draugus tiešsaistē pat tad, ja viņiem nepieder spēles kopija. Šādas opcijas izmantošanai nepieciešams PlayStation Plus abonements.  Visas PlayStation 4 spēles tiek ierakstītas Blu-ray vai DVD formātos. Parastos CD formātus konsole neatbalsta. Caur konsoli ir iespējams atskaņot parastos video un mūzikas failus Media atskaņotājā, ja konsolei ir pievienota USB zibatmiņa.

Populārākās PlayStation spēles un veidotāji.

Vispopulārākie PS4 spēļu veidotāji ir Sony, Microsoft, EA Sports un citi. Vispārdotākā spēle līdz šim ir Uncharted 4: A Thief's End. Spēles pārdošanas rādītāji ir tiešām iespaidīgi. Kopš pērnā gada vidus, kad spēle nonāca veikalu plauktos, ir pārdotas jau 8.7 miljonu kopijas un skaitlis turpina augt. Otrā pārdotākā spēle atpaliek par vairāk kā pusi – Horizon Zero Dawn, kas var lepoties ar 3.7 miljonu pārdotām kopijām un spēle veikalu plauktus sasniedza šā gada sākumā. Topa trešajā vieta ierindojas FIFA 17 ar teju trīs miljonus pārdotām kopijām. Spēļu konsolēs, tostarp PlayStation 4, ir iespējams spēlēt ne tikai izklaidējošas, bet arī izglītojošas spēles. Ņemot verā to, ka mūsdienās tehnoloģiju iesaistīšanas izglītība ir nenovēršama, spēļu veidotāji nebaidās piedāvāt arī dažādas izglītojošas spēles kā alternatīvu ierastajām, šādā veidā radot iespēju savu brīvo laiku pavadīt apvienojot patīkamo ar lietderīgo.

Cenas.

Katrs video spēļu fans ir ieinteresēts spēles iegādāties par iespējami izdevīgāku cenu. PlayStation 4 spēļu cena svārstās no vidēji 20 eiro līdz pat vairāk kā 100 eiro. Spēļu cenu nosaka tas, cik spēle ir jauna un tas, cik tā ir populāra. 

Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
1210 
Piegādātāja noliktavā: 2 prece(s)
1450 
Piegādātāja noliktavā: 12 prece(s)
3570 
Piegādātāja noliktavā: 14 prece(s)
3770 
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
4740 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
4740 
Piegādātāja noliktavā: 4 prece(s)
5720