Vogels Wall mount MA2000-A1 Fixed 26-40 " Maximum weight (capacity) 30 kg Black
Preces ID:1686545
1330
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-3 darba dienām
Colour of product Black
Maximum screen size compatibility 40 "
Maximum weight (capacity) 30 kg
VESA mounting interfaces 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm
Net weight 0.724 kg
Gross weight 0.8 kg
Placement Wall mount
Mounting interface compatibility (max) 200 mm
Mounting interface compatibility (min) 75 mm
Functions Fixed
Screen size compatibility 26-40 "
VESA mounting
Product name MA2000-A1
Distance to the wall (min) 27 mm
Packing quantity 10 pc(s)
Volume (m3) 0.000880875 m³
Tare weight (kg) 0.076 kg
Gross depth (mm) 225 mm
Gross width (mm) 145 mm
Gross height (mm) 27 mm
Paper/Pasteboard 76.00 g
Embeeded battery
WEEE tax
Gross depth master carton 305 mm
Gross width master carton 156 mm
Gross height master carton 240 mm