TV Set THOMSON 65 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED 65UG4S14
65UG4S14
Preces ID:1803624
40900
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
Summary Thomson G63 Series Nicht kategorisiert. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-C, DVB-C2, DVB-CI, DVB-CI+, DVB-CS2, DVB-S, DVB-S2, DVB-SH, DVB-T, DVB-T HD, DVB-T2, DVB-T2.... Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Category Code TVP
CnCode 85287240
Unit Box Height 0.92
Unit Box Length 1.6
Unit Box Width 0.15
Display diagonal 65 "
Display diagonal (metric) 164 cm
Display number of colours 1 billion colours
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Display technology LED
HD type 4K Ultra HD
LED backlight
LED backlighting type Direct-LED
Native aspect ratio 16:9
Native refresh rate 60 Hz
Screen shape Flat
Viewing angle, horizontal 178 °
Viewing angle, vertical 178 °
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
Internet TV
Operating system installed Google TV
Smart TV
Audio Return Channel (ARC)
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
Digital audio optical out 1
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
HDMI ports quantity 4
HDMI version 2.0/2.1
Headphone outputs 1
USB 2.0 ports quantity 2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 1
Audio decoders Dolby Atmos/Dolby Digital 2.0 Mono/Dolby Digital 5.1/Dolby Surround
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Equalizer
Number of speakers 2
RMS rated power 20 W
Bluetooth
Ethernet LAN
Wi-Fi
Panel mounting interface 200 x 200 mm