TV Set THOMSON 27 " Double Full HD 1920 x 1080 pixels Flat 16:9 DLED 27FE7M45
27FE7M45
Preces ID:1803618
42110
Piegādātāja noliktavā: 8 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
27 "
DLED
Flat
16:9
Brightness 450 cd/m²
1920 x 1080 pixels
Smart TV Yes
Wi-Fi Yes
Weight 15.8 kg
Summary Thomson Q70 Series 27FE7M45. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Double Full HD, Display technology: DLED, Screen shape: Flat. Smart TV. Motion interpolation technology: AMR (Active Motion Rate) 60, Display brightness: 450 cd/m², Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-TC. Wi-Fi. Product colour: White
Category Code TVP
CnCode 85287240
Unit Box Height 0.2
Unit Box Length 1.26
Unit Box Width 0.52
Display brightness 450 cd/m²
Display diagonal 27 "
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Display technology DLED
HD type Double Full HD
Motion interpolation technology AMR (Active Motion Rate) 60
Native aspect ratio 16:9
Native refresh rate 60 Hz
Screen shape Flat
Internet TV
Operating system installed Android TV
Smart TV
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
HDMI ports quantity 1
HDMI version 2.1
PC in (D-Sub)
USB 2.0 ports quantity 1
Number of speakers 2
RMS rated power 40 W
Subwoofer RMS power 20 W
Bluetooth
Ethernet LAN
Wi-Fi
Product colour White
VESA mounting
High Dynamic Range (HDR) supported
Noise reduction
Analog signal format system PAL D
Digital signal format system DVB-TC
Tuner type Digital
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 21 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 21 kWh
Energy efficiency class (HDR) F
Energy efficiency class (SDR) F
Power consumption (standby) 0.5 W
Power consumption (typical) 21 W