TV 43" LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2
43LFHD1850 SMART
Preces ID:1231469
21930
Piegādātāja noliktavā: 6 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 2-5 darba dienām
VESA mounting
Product colour Black
Energy efficiency scale A to G
Energy efficiency class (SDR) E
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 42 kWh
Height (without stand) 563 mm
Width (with base) 96.7 cm
Depth (with base) 22,2 cm
Width (without stand) 967 mm
Depth (without stand) 89 mm
Weight (with stand) 6.2 kg
Height (with stand) 616 mm
Teletext function
Native refresh rate 60 Hz
LED backlighting type Direct-LED
Display technology LED
HD type Full HD
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Display diagonal 109.2 cm (43")
Screen shape Flat
Native aspect ratio 16:9
RMS rated power 2 x 10 W
Number of speakers 2
USB ports quantity 2
Headphone out
HDMI version 1.4a
USB version 2.0
CI Slot 1
HDMI ports quantity 2
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Digital signal format system DVB-T2
Tuner type Analog
Wi-Fi
Smart TV
Wi-Fi standards 802.11 b/g/n
Web browser
Ekrāna izmērs (collas):
43"