Televizors 40" LIN 40LFHD1200 SMART Full HD DVB-T2
40LFHD1200 SMART
Preces ID:1003310
19320
Piegādātāja noliktavā: 4 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 2-5 darba dienām
Product colour Black
VESA mounting Y
Energy efficiency scale A to G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 36 kWh
Energy efficiency class (SDR) E
Height (with stand) 574 mm
Weight (with stand) 6.2 kg
Depth (with base) 21,8 cm
Width (with base) 90.6 cm
Height (without stand) 52.1 cm
Weight (without stand) 6 kg
Width (without stand) 90.6 cm
Depth (without stand) 8.5 cm
Teletext function Y
HD type Full HD
Native aspect ratio 16:9
Display technology LED
Display diagonal 101.6 cm (40")
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Screen shape Flat
Native refresh rate 50 Hz
LED backlighting type Direct-LED
Number of speakers 2
RMS rated power 16 W
Headphone out Y
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
HDMI ports quantity 2
USB ports quantity 2
CI Slot 1
Tuner type Analog
Digital signal format system DVB-T
Wi-Fi Y
Web browser Y
Smart TV Y
Ekrāna izmērs (collas):
40"