Televizors Smart 4K Samsung UE50DU7172UXXH 2024'
UE50DU7172UXXH
Preces ID:1296959
38480
Piegādātāja noliktavā: 100 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 8 dienām
Modelis UE50DU7172UXXH  UE50DU7172
Tipas   LED
Serija
Ekranas Įstrižainė 50"
  Skiriamoji geba 4K (3,840 x 2,160)
  Refresh Rate (ekrano sklestinė) 50Hz
  Anti Reflection (be atspindžių) N/A
Vaizdas Picture Engine (vaizdo apdorojimo sistema) Crystal Processor 4K
  HDR (High Dynamic Range) HDR
  HDR 10+ Support
  AI HDR Remastering N/A
  Kontrastas Mega Contrast
  Žiūrėjimo kampas N/A
  Micro Dimming UHD Dimming
  Contrast Enhancer (papildomas kontrastas) Taip
  Motion Technology (judančių vaizdų kontrolė) Motion Xcelerator
  Expert Calibration N/A
  Smart Calibration N/A
  Picture Upscale 4K Upscaling
  AI Motion Enhancer N/A
  Supersize Picture Enhancer N/A
  HDR Brightness Optimizer N/A
  Filmmaker Mode Taip
Garsas Dolby Atmos N/A
  Object Tracking Sound (Objekto sekimo garsas) OTS Lite
  Q-Symphony Taip
  Audio Pre-selection Descriptor Taip
  Sound Output (RMS) 20W
  Speaker Type 2CH
  Multiroom Link No
  Active Voice Amplifier Pro N/A
  Adaptive Sound Adaptive Sound
  360 Audio N/A
Smart Service Operacine sistema Tizen™ Smart TV
  Bixby Taip (Voice Ready)
  Far-Field Voice Interaction N/A
  Built-in Voice Assistant N/A
  Samsung TV Plus Taip (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
  Web Browser Taip
  SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Funtionality Taip
  Samsung Health Taip (GB,IR only)
  Universal Guide Taip (GB, FR, DE, IT, ES)
Smart Feature Multi Device Experience Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
  Multi-View N/A
  Chat Togethter N/A
  Ambient Mode N/A
  ConnecTime N/A
  NFT Nifty Gateway
  ScreenVitals N/A
  Apple AirPlay Taip (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
  Daily+ Taip
Game Feature Auto Game Mode (ALLM) Taip
  Game Motion Plus N/A
  VRR Taip
  Dynamic Black EQ N/A
  Surround Sound N/A
  Super Ultra Wide Game View N/A
  MiniMap Zoom N/A
  Hue Sync N/A
  FreeSync N/A
  HGiG Taip
  Gaming Hub Taip (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Tuner/Broadcasting Imtuvas DVB-T2CS2
  Analoginis imtuvas Taip
    N/A
  CI (Common Interface) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
  TV Key Taip
Jungtys Wi-Fi Taip (Wi-Fi 5)
  Bluetooth Taip (BT5.2)
  HDMI 3
  HDMI Maximum Input Rate 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
  HDMI Audio Return Channel eARC/ARC
  One Connect Box N/A
  Anynet+ (HDMI-CEC) Taip
  USB 1 x USB-A
  POGO (SlimFit Cam Only) N/A
  Ethernet (LAN) 1
  Audio Out (Mini Jack) N/A
  Digital Audio Out (Optical) N/A
  RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite input) 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
  Ex-Link ( RS-232C ) N/A
  CI Slot 1
Dizainas Design Slim Look
  Bezel Type 3 Bezel-less
  Slim Type Slim look
  Front Color BLACK
  Stand Type FLAT FEET
  Stand Color BLACK
Additional Feature Auto Rotation N/A
  Art Mode N/A
  Motion Detection N/A
  Knox Vault N/A
  Embeded POP Taip
  EPG Taip
  Extended PVR N/A
  IP Control Taip
  OSD Language 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
  V-Chip N/A
  Hearing Impaired Support Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  Motor Impaired Support Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Įtampa Power Supply AC220-240V~ 50/60Hz
  Power Consumption (Max) 120 W
  Power Consumption (Stand-by) 0.50 W
  Power Consumption (Typical) 70.0 W
  Power Consumption (Energy Saving Mode) N/A
  Yearly Power Consumption (EU standard) 97 kWh
  Eco Sensor Taip
  Auto Power Saving Taip
  Energy Efficiency Class G
  Auto Power Off Taip
Matmenys Package Size (WxHxD) 1248 x 760 x 154 mm
  Set Size with Stand (WxHxD) 1120.3 x 694 x 237 mm
  Set Size without Stand (WxHxD) 1120.3 x 647.0 x 60.0 mm
  Stand (Basic) (WxD) 750.6 x 237 mm
  Stand (Minimum) (WxD) N/A
  VESA Spec 200 x 200 mm
Svoris Package Weight 14.2 kg
  Set Weight with Stand 9.9 kg
  Set Weight without Stand 9.5 kg
  Slim Fit Wall-mount Support N/A
  Studio Stand Support Taip
  Mini Wall Mount Support Taip
  Auto-Rotation Accessory Support N/A
  Full Motion Slim Wall Mount Support (Y22) Taip
  SlimFit Cam Support Taip
  Zigbee / Thread Module Dongle Support
  User Manual Taip
  ANT-Cable N/A
  Power Cable Taip
  HDMI Cable N/A
  Slim Gender Cable N/A
Software Support Security Update Period (At least 5 years) N/A
Garantija 24 mėn.
Ekrāna izmērs (collas):
50"