Samsung UE50CU7092UXXH
UE50CU7092UXXH
Preces ID:1287119
39710
Datu lapa
Prece izpārdota
Samsung UE50CU7092UXXH UE50CU7092UXXH
Specifikacijos
Serija 7
Raiška 4K (3,840 x 2,160)
HDMI 3
USB 1 x USB-A
Informacija apie specifikacijas
Gaminio tipas LED
Serija 7
Ekranas
Ekrano įstrižainė 50" (127 cm0
Refresh Rate 50Hz
Raiška 4K (3,840 x 2,160)
Anti Reflection N/A
Vaizdo apdorojimo variklis
Vaizdo variklis Crystal Processor 4K
One Billion Color Taip
HDR (didelis dinaminis diapazonas) HDR
HDR 10+ Support
AI HDR Remastering N/A
HLG (Hybrid Log Gamma) Taip
Kontrastas Mega Contrast
Matymo kampas N/A
Spalva Pur Color
Micro Dimming (pritemdymas) UHD Dimming
Kontrasto stiprintuvas Taip
Motion Technology Motion Xcelerator
Filmo režimas Taip
Expert Calibration N/A
Smart Calibration N/A
AI Upscale N/A
Filmmaker Mode (FMM) Taip
Brightness/Color Detection Brigtness Detection
Garsas
Dolby Atmos N/A
Active Voice Amplifier N/A
Adaptive Sound Adaptive Sound
Object Tracking Sound OTS Lite
Q-Symphony Taip
Audio Pre-selection Descriptor Taip
Garso išvadas (RMS) 20W
Garsiakalbio tipas 2CH
Žemų dažnių garsiakalbis N/A
Kelių kambarių jungtis Taip
Blutooth Audio Taip
Dual Audio Support (Bluetooth) Taip
Buds Auto Switch Taip
Smart Service
Operating System Tizen™ Smart TV
Bixby N/A
Far-Field Voice Interaction N/A
Built-in Voice Assistant N/A
Samsung TV Plus Taip (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Interneto naršyklė Taip
SmartThings Taip
Universal Guide Taip (GB, FR, DE, IT, ES)
Media Home Taip
Smart Feature
Multi Device Experience Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On, Tap View
NFC on TV N/A
Mobile Tap Mirroring Taip
Multi-View N/A
Sound Wall N/A
Mobile Camera Support Taip
Lengva sąranka Taip
App Casting Taip
Chat Togethter N/A
Ambient Mode N/A
Wireless Dex Taip
Cloud Service Microsoft 365
Virtual Communication N/A
NFT Nifty Gateway
ScreenVitals N/A
Game Feature
Auto Game Mode (ALLM) Taip
Game Motion Plus N/A
Dynamic Black EQ N/A
Surround Sound N/A
Super Ultra Wide Game View N/A
Mini Map Zoom N/A
FreeSync N/A
G-SYNC N/A
Light-sync N/A
HGiG Taip
Gaming Hub Taip (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Imtuvas / transliavimas
Skaitmeninis transliavimas DVB-T2CS2
Analoginis imtuvas Taip
2 imtuvai N/A
CI (Common Interface) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
TV Key Taip
Jungiamumas
Wi-Fi Taip (Wi-Fi 5)
Bluetooth Taip (BT5.2)
HDMI 3
HDMI (High Frame Rate) N/A
HDMI Audio Return Channel eARC/ARC
One Connect Box N/A
Anynet+ (HDMI-CEC) Taip
USB 1 x USB-A
USB-C (Camera Only) N/A
POGO (SlimFit Cam Only) N/A
Komponentinis įvadas (Y/Pb/Pr) N/A
Eternetas (LAN) 1
Garso išvadas (mini jungtis) N/A
Skaitmeninis garso išvadas (optinis) 1
RF įvadas (antžeminės / kabelinės TV įvadas) 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
Ex-Link (RS-232C) N/A
CI lizdas 1
Dizainas
Dizainas Slim Look
Kraštų rūšis 3 Bezel-less
Plonumo rūšis Slim look
Priekio spalva BLACK
Stovo tipas SIMPLE
Stand Color BLACK
Papildomos funkcijos
9:16 Screen Support N/A
Art Mode (The Frame) N/A
Knox Vault N/A
Subtitrai Taip
ConnectShare™ Taip
Elektroninis programų dienraštis (EPG) Taip
Išplėstas PVR N/A
OSD kalba 28 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Vaizdas vaizde N/A
Teletekstas (TTX) Taip
Laiko paslinkimas N/A
V-Chip N/A
MBR palaikymas Taip
Prieinamumas
Hearing Impaired Support Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
Motor Impaired Support Slow Button Repeat
Power & Eco Solution
Maitinimas AC220-240V~ 50/60Hz
Energijos suvartojimas (Max) 140 W
El. energijos sąnaudos (budėjimo režimu) 0.50 W
Ekologiškas jutiklis Taip
El. energijos sąnaudos (taupymo režimu) N/A
Energijos efektyvumo klasė G
El. energijos sąnaudos (tipinės) 71.0 W
Automatinis išjungimas Taip
Auto Power Saving Taip
Matmenys
Paketo matmenys (plotis x aukštis x skersmuo) 1250 x 760 x 144 mm
Televizoriaus su stovu (plotis x aukštis x skersmuo) 1110.6 x 703.6 x 221 mm
Televizoriaus be stovo (plotis x aukštis x skersmuo) 1110.6 x 643.7 x 81.9 mm
Stand (Basic) (WxD) 937.3 x 221 mm
Stand (Minimum) (WxD) N/A
VESA Spec 200 x 200 mm
Svoris
Pakuotės svoris 13 kg
Televizoriaus svoris su stovu 9.6 kg
Televizoriaus svoris be stovo 9.4 kg
Priedai
Nuotolinio valdiklio modelis TM2240
Akumuliatoriai (nuotolinio valdiklio) Taip
„No Gap" Tvirtinimo prie sienos atrama palaikymas N/A
Optional Stand Support (Y20 Studio) N/A
Optional One Connect Cable Support N/A
Mini sienos laikiklo palaikymas Taip
Vesa sienos laikiklio palaikymas Taip
Auto-Rotation Accessory Support N/A
Full Motion Slim Wall Mount (Y22) N/A
Webcam Support Taip
Zigbee / Thread Module Dongle Support
Naudojimo instrukcija Taip
E-instrukcija Taip
ANT laidas N/A
Maitinimo laidas Taip
HDMI Cable N/A
Plonas laidas N/A
Garantija 24 mėn
Ekrāna izmērs (collas):
50"