Philips LED HD TV 32PHS5527/12 32" (80 cm), 1366x768, Silver
32PHS5527/12
Preces ID:927976
31140
Piegādātāja noliktavā: 20 prece(s)
Ekrāna izmērs (collas)32" Ekrāna Tips (TV)LCD Produkta krāsaSudraba RažotājsPHILIPS
More information: overview (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 133.00 mm
Gross depth (mm) 133.00 mm
Gross height (mm) 520.00 mm
Gross height (mm) 520.00 mm
Gross weight 5.40 kg
Gross weight 5.40 kg
Gross width (mm) 848.00 mm
Gross width (mm) 848.00 mm
Net weight 4.20 kg
Net weight 4.20 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 900.00 g
Paper/Pasteboard 900.00 g
Plastic (No PET) 300.00 g
Plastic (No PET) 300.00 g
Tare weight (kg) 1.20 kg
Tare weight (kg) 1.20 kg
TI weight (kg) 0.02 kg
TI weight (kg) 0.02 kg
Volume (m3) 0.06 m³
Volume (m3) 0.06 m³
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Battery
Type of battery Battery
Embeeded battery
Embeeded battery
WEEE tax
WEEE tax
WEE classification CL109:2:2017-04-01
PET 4500.00 g
PET 4500.00 g
Producer product name 32PHS5527/12
HD type HD LED
HD type HD LED
Display 1366 x 768
Display 1366 x 768
Display diagonal (metric) 80 cm
Smart TV
Smart TV
Weight with stand kg
Weight with stand kg
Wi-Fi
Wi-Fi
Display diagonal 32" (80 cm)
Display diagonal 32" (80 cm)
Dimensions (W x D x H) with stand mm
Colour of product Silver
Colour of product Silver
Annual energy consumption kWh
Annual energy consumption kWh
Energy efficiency class E
Energy efficiency class E
Power W
Power W
Weight kg
Weight kg
VESA mounting interfaces mm
VESA mounting interfaces mm
Warranty 24 month(s)
Warranty 24 month(s)
Producer product family LED HD TV
Diagonal "
Diagonal "
Aspect ratio 16:9
Aspect ratio 16:9
Handheld remote control
Handheld remote control
Ekrāna izmērs (collas):
32"