LG LG QNED AI 4K TV 65QNED7EA6B 65 Smart TV webOS UHD
65QNED7EA6B
Preces ID:1709774
59050
Piegādātāja noliktavā: 6 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
More information: lg-65qned7ea6b (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 260.00 mm
Gross height (mm) 970.00 mm
Gross weight 30.90 kg
Gross width (mm) 1600.00 mm
Net weight 25.40 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 4000.00 g
Plastic (No PET) 1500.00 g
Tare weight (kg) 5.50 kg
TI weight (kg) 0.02 kg
Volume (m3) 0.40 m³
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Battery
Embeeded battery
WEEE tax
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer LG
Palette Qty 14 pc(s)
Display 3840 x 2160 pixels
Smart TV
Display diagonal (metric) 164 cm
Backlight type LED
Connectivity HDMI, Wi-Fi, LAN, Bluetooth
HD type UHD
Wi-Fi
Producer product name 65QNED7EA6B
Producer product family LG QNED AI 4K TV
Operating system installed webOS
Digital signal format system DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Display diagonal 65
Warranty 24 month(s)
Ekrāna izmērs (collas):
65"