LG 4K QNED MiniLED TV 65QNED85A3C 65 Smart TV webOS 25 4K UHD
65QNED85A3C
Preces ID:1648015
57810
Piegādātāja noliktavā: 10 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
More information: lg-65qned85a3c (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 168.00 mm
Gross height (mm) 966.00 mm
Gross weight 27.80 kg
Gross width (mm) 1596.00 mm
Net weight 22.50 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 4240.00 g
Plastic (No PET) 1060.00 g
Tare weight (kg) 5.30 kg
Volume (m3) 0.26 m³
Embeeded battery
WEEE tax
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer LG
Palette Qty 7 pc(s)
Display 3840 x 2160 pixels
Smart TV
Display diagonal (metric) 164 cm
Backlight type Mini LED
Connectivity HDMI, LAN, USB
Dimensions with stand 145.6 x 92.5/86.5 x 28 cm
HD type 4K UHD
Wi-Fi
Producer product name 65QNED85A3C
Producer product family 4K QNED MiniLED TV
Operating system installed webOS 25
Digital signal format system DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite)
Display diagonal 65
Warranty 24 month(s)
Ekrāna izmērs (collas):
65"