Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Madonā: +371-25670707 (Darba dienās 9:00 - 18:00, S. 9.00-14.00)

Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju ikdiena vairs nav iedomājama bez televīzijas un televizora. Pēc tam, kad pagājušā gadsimta divdesmito gadu beigās sākās eksperimenti ar visu, kas saistīts ar televīzijas translāciju, bija skaidrs, ka tas mainīs pasauli. Un tā tiešām bija. Lai uztvertu un attēlotu TV torņa signālu, bija nepieciešams televizors. Saprotams, ka iesākumā televizori bija dārga un pat ekskluzīva prece, taču nu, nepilnus simts gadus vēlāk, lielā daļā mājokļu ir pat atrodami vairāki televizori katrā istabā. Televizori ir nopērkami jebkurā elektropreču veikalā un lēti televizori ir atrodami arī internetā. Teju katra sevi cienoša elektropreču firma piedāvā vairākus televizoru modeļus, lai potenciālajiem pircējiem būtu no kā izvēlēties.

LED vai LCD televizoru?

Būs atrodami maz mājokļi, kuros joprojām būs atrodami televizori ar lielajiem kineskopiem. Tehnoloģijām attīstoties, daudzi izvēlas savā mājoklī iekārtas, kas aizņem maz vietas, tādējādi palielinot dzīvojamo platību. LED un LCD tehnoloģijas televizors palīdzēja samazināt televizora lielumu un palielināt attēla kvalitāti. LED ir gaismas diožu sistēma, kas iebūvēta televizora ekrānā, savukārt LCD ir šķidro kristālu tehnoloģija, kas ir tik pat populāra televizoru ražošanas tehnoloģija. Šie ‘plānie’ ekrāni no tirgus ir izstūmuši ‘resnos’ TV.

Smart TV jeb gudrie televizori.

Bija periods, kad cilvēki sāka palēnām atteikties no televizora un nepieciešams raidījumus un filmas vēroja datora ekrānā, izmantojot interneta piedāvāts labumus. Saprotot, ka tas nes zaudējumus, elektropreču gigantiem bija jārada piedāvājums no kura nevar atteikties. Tapa Smart TV tehnoloģijas, kas ļāva televizoram pieslēgt internetu un baudīt filmas un raidījumus uz daudz lielākiem ekrāniem, nekā portatīvajam datoram. Šāda tipa televizori ir kļuvuši ārkārtīgi populāri, turklāt, ir pat nopērkami nelieli pārveidotāji, kurus pievienojot televizoram, LCD vai LED parastais televizors kļūst par Smart TV.

Samsung televizori.

Viens no lieākajiem tehnoloģiju ražotājiem ir Samsung. Tieši Samsung ir viens no vadošajiem smart tv ražotājiem un savu labo vārdu elektrotehnikas veidošanā un ražošanā, uzņēmums ir nostiprinājis jau sen. Samsung TV pat savā ziņā ir tirgus līderi televīzijas iekārtu ražošanā un pārdošanā. Smart TV Samsung sāka piedāvāt 2007. gadā un to var uztvert par sava veida gudro televizoru pirmsākumu.

LG televizori.

Otrs populārākais TV ražotājs ir LG, kas savus pārdošanas rādītājus vienmēr atspoguļo roku rokā ar savu lielāko konkurentu Samsung. LG TV piedāvā pasaulē lielākos televizorus, kuru ekrāna platums ir mērāms 77 collās! LG Smart TV līdzīgi kā Samsung, savus viedos televizorus sāka piedāvāt 2007. gadā.

Televizori internetā ir pieejami visdažādākajās cenu kategorijās un tehnoloģiskās iespējas arī ir ļoti dažādas, tādēļ pirms TV iegādes apsveriet visu ko vēlaties un nevēlaties gūt no savas jaunās ierīces.

106.50 
117.60 
123.80 
144.70 
146.60 
Ekrāna diagonāle10" Collas Energo klaseE Produkta krāsaMelna RažotājsSENCOR
147.90 
163.00 
Ielādēt papildus 20 produktus
Produkta filtrs
Cena

 – 

  • 106
  • 9435
Ekrāna Tips
    Vairāk (1)
Ekrāna diagonāle
Preces krāsa
Izliekts ekrāns
Ražotājs