PHILIPS TAR8805/10 Black interneta radio, DAB+, melns
TAR8805/10
Preces ID:537367
22040
Prece izpārdota
VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA
Funkcijām bagāts DAB+ interneta radio
• Interneta radio. Tūkstošiem staciju rokas stiepiena attālumā
• Bluetooth. Straumēšana, mūzika, podkāsti un daudz kas cits
• DAB+/FM radio. Digitālā regulēšana ar iespēju saglabāt līdz 20 iepriekšējiem iestatījumiem
• Bezvadu Qi uzlādes paliktnis. USB ports
• Spotify Connect. Izmantojiet mobilo ierīci Spotify tālvadībai
Klausieties to, kas jums patīk
• 2 x 3 collu pilna diapazona skaļruņi. Skaidra, niansēta skaņa
• Basa refleksa pieslēgvieta. Pilnīgi, spēcīgi zemi toņi
Dienu un nakti
• Elegants izskats. Liels 2,4 collu krāsu displejs
• Divkāršā modinātāja funkcija un izslēgšanas taimeris
• Līdzstrāvas ieeja. Strāvas padeve
• Izmēri: 268 x 159 x 114 mm
IZCELTIE PRODUKTI
Interneta radio
Vienkārša straumēšana. Episka klausīšanās
Bezvadu Qi uzlādes paliktnis
Elegants izskats
SPECIFIKĀCIJAS
Uztvērējs/uztveršana/pārraide
• Automātiska digitālā regulēšana
• Uztvērēja joslas: FM, DAB/DAB+, Interneta radio
• DAB: informācijas displejs, izvēlne, viedā skenēšana
• Iepriekš iestatītas stacijas: 20 FM, 20 DAB, 20 interneta radio/podkāsti, 10 Spotify
Skaņa
• Izejas jauda (RMS): 2 x 3 W
• Skaļuma vadība: rotācija (digitāla)
Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
• Profili: A2DP, AVRCP • Darb. rād.: 10 m (brīva vieta)
• Versija: V 4.2
Lietošanas komforts
• Pulksteņa atjaunošana: DAB / interneta radio
• Modinātāja signāli: Zummera modinātāja signāls, DAB, FM, Interneta radio
• Modinātāja signālu skaits: 2
Notiek uzlāde
• Bezvadu enerģijas izvade: 10 W
• USB ierīces: 5 V, 1 A
Displejs
• Tips: 2,4 collu TFT krāsu displejs
Strāvas padeve
• Elektrotīkla strāva: Maiņstrāva 9 V, 2,5 A
• Barošanas avots: 100–240 V maiņstrāva, 50/60 Hz
Piederumi
• Kabeļi/savienojums: AC-DC adapteris
Izmēri
• Produkta svars: 1,31 kg
• Izstrādājuma izmēri (W x H x D): 268 x 113,5 x 159,3 mm