KRUGER&MATZ DIGITAL PIANO KMDP-45P-BK MATT BLACK
KMDP-45P-BK
Preces ID:1807794
30840
Piegādātāja noliktavā: 18 prece(s)
Keys quantity 88 keys
Adaptive synchronisation
Built-in metronome
Height 391 mm
Stand included
Width 1400 mm
Depth 283 mm
Panel type LCD
AUX in
Power consumption (typical) 45 W
Total output power 10 W
Impedance 8 Ω