A-lan Alantec Przewód koncentryczny trishield RG6 75 Om, 1.02/4.55/6.86 PVC Eca 100m (KRT102A0PV100)
KRT102A0PV100
Preces ID:1603537
4160
Piegādātāja noliktavā: 2 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 2-5 darba dienām
Conductor size 1.02 mm
Insulation material Foamed polyethylene
Shield material Aluminium
Outer shield coverage 77%
Cable length 100 m
Connector 2
Product colour White
Cable type RG-6
Impedance 75 Ω
Connector 1
Jacket material Polyvinyl chloride (PVC)
Conductor material Copper
Insulation outer diameter 4.55 mm
Operating temperature (T-T) -20 - 70 °C