Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Liela daļa cilvēku nespēj savas dienas gaitas iedomāties bez mūzikas. Rīta skrējiena laikā, braucot uz darbu sabiedriskajā transportā vai automašīnā, pusdienojot parkā uz soliņa un tā vēl varētu turpināt ilgi. Neatņemama sastāvdaļa šim mūzikas rituālam ir austiņas. Kvalitatīvas austiņas ir obligāta nepieciešamība, lai mūziku varētu baudīt kvalitatīvi un arī nebojājot savu dzirdi. Kopš Apple izraisīja revolūciju ar iPhone 7 jaunākās paaudzes austiņu pieslēgvietu, jeb precīzāk tās neesamību, plašu popularitāti ir iemantojušas bezvadu mūzikas klausīšanās austiņas, kas darbojas ar bluetooth tehnoloģiju. Austiņas, kā zināms, ir dažādu veidu un arī to skaņas kvalitāte atšķiras pat visai krasi. Ja esat īsts melomāns, tad noteikti nevajag taupīt uz austiņu rēķina. Austiņas tiek plaši izmantotas arī saziņā, savienot mobilo telefonu ar bluetooth austiņu.

Austiņu veidi.

Noteikti būsiet ievērojuši, ka veikalos ir atrodamas dažāda tipa austiņas. Kas der sportošanai, noteikti nederēs darbam studijā un tamlīdzīgi. Atsevišķi mēdz izšķirt

•                      Bezvadu austiņas – tām  nav tradicionālais vads, kas mēdz sapiņķerēties neatšķetināmos mezglos. Tās atskaņošanas ierīcei pieslēdzas ar bluetooth palīdzību. Apple ražotajās bezvadu austiņās ir iebūvēta pret pazušanas tehnoloģija. Tā pat bezvada austiņu grupā ietilpst ierīce, kas izmanto tā saucamo hands free sistēmu, ko ērti izmantot braucot ar auto un runājot pa telefonu vienlaicīgi.

•                      Datora austiņas –  šīs austiņas visbiežāk tiek izmantotas to cilvēku vidū, kuriem darbs pie datora ir saistīts arī ar saziņu ar klientiem. Visbiežāk tajās ir iebūvēts ari mikrofons ērtākai saziņai.

•                      DJ austiņas – šīs ir liela izmēra austiņas, kuras izmanto arī darbam studijā. Tās parasti ir ļoti jaudīgas, ļaujot dzirdēt par vismazāko skaņas niansi, kas ir svarīgi gan dīdžeja darbā, gan mūziķiem studijā.

•                      In ear austiņas – šīs ir austiņas, ko visbiežāk lietojam ikdienā. Tās nāk līdzi komplektā ar viedtālruņiem un iespējams iegādāties arī atsevišķi.

•                      Over ear austiņas – šīs austiņas ir īpaši pielāgotas auss formai un to noteikti novērtēs aktīva dzīves veida  piekritēji, jo tās nevar tik viegli izkrist aktīvi sportojot vai skrienot.

Austiņu cena un kvalitāte.

Austiņu cenas svārstās no nepilna eiro aleixpress un ebay iepirkšanās platformās, līdz pat vairākiem simtiem eiro specializētajos mūzikas preču veikalos. Uzreiz varam piebilst, ka austiņas internetā pa 99 centiem nebūs tā labākā izvēle jaukai un kvalitatīvai mūzikas baudīšanai, turklāt pastāv iespēja, ka pēc nemaz

ne tik ilga laika tās vienā jaukā dienā vairāk nedarbosies. Vidusmēra mūzikas mīļotājam vajadzētu iegādāties in ear austiņas no zināma zīmola vai arī lielākas austiņas, kas maksā vismaz dažus desmitus eiro. Kvalitatīvas austiņas nebojās dzirdi un skaņas kvalitāte būs teicama - dzidra un būs dzirdami basi nevis plakana skaņa.

Marshall Mode Black iPhone
221633
Piegādātāja noliktavā: 5 prece(s)
5640 
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
14170 
Austiņu tips (in/on ear)On-Ear, Bezvadu (Bluetooth) RažotājsMARSHALL
Piegādātāja noliktavā: 47 prece(s)
14210 
Austiņu tips (in/on ear)In-Ear, Bezvadu (Bluetooth) RažotājsMARSHALL
Produkta filtrs
Austiņu veids
Cena

 – 

  • 56
  • 143
Ražotājs (1)
    Rādīt visus (253)