Bosch Serie 2 SPS2IKW10E Trauku mazg. mašīna
SPS2IKW10E
Preces ID:1620222
53500
Datu lapa
Piegādātāja noliktavā: 2 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 2-5 darba dienām
Produkta platums45cm RažotājsBOSCH
Custom panel-ready
Appliance placement Freestanding
Baskets adjustable placement Upper
Built-in display
Tub material Stainless steel
Door colour White
Upper basket adjustable height
Built-in water softener
Control type Buttons
Cutlery compartment type Basket
Cord length 1.75 m
Product size Slimline (45 cm)
Inlet hose length 1.65 m
Outlet hose length 2.05 m
Energy consumption per 100 cycles 78 kWh
Energy efficiency scale A to G
AC input frequency 50 - 60 Hz
Energy efficiency class F
AC input voltage 220 - 240 V
Connected load 2400 W
Current 10 A
Water consumption per cycle 9.5 L
Energy consumption per cycle 0.79 kWh
Height under worktop 3 cm
Depth 600 mm
Height 845 mm
Weight 37.3 kg
Width 450 mm
Depth with door open 115.5 cm
Noise emission class C
Extra dry
Load sensor
Maximum hot water supply temperature 60 °C
Noise level 48 dB
Temperature (max) 70 °C
AquaStop function
Half-load
Dishwashing programs Auto 45-65°C