Mill Invisible Smart WiFi Heater PA1500WIFI4 Panel Heater 1500 W Suitable for rooms up to 18-22 m² White IPX4
PA1500WIFI4
Preces ID:1649065
17350
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-3 darba dienām
More information: mill-invisible-wifi-panel-heater-1500w (external link)
Gross depth (mm) 103.00 mm
Gross height (mm) 850 mm
Gross weight 5.82 kg
Gross width (mm) 400.00 mm
Net weight 5.40 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 336.00 g
Plastic (No PET) 84.00 g
Tare weight (kg) 0.42 kg
Volume (m3) 0.03502 m³
Embeeded battery
WEEE tax
WEE classification CL109:5:2017-04-01
Producer Mill
Palette Qty 36 pc(s)
Colour of product White
Type Panel Heater
Width 85 cm
Power 1500 W
Height 40 cm
Depth 10.3 cm
Suitable for rooms up to 18-22 m²
Producer product name PA1500WIFI4
Producer product family Invisible Smart WiFi Heater
Heating element material X-aluminium – high efficiency, low surface temperature (max. 55 °C)