Dewalt DWE7485RS-QS Stacionārais zāģis 210mm ar darba galdu
DWE7485RS-QS
Preces ID:698480
66200
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
Stacionārais zāģis 210mm ar darba galdu. Jauda - 1850 W Zāģripas izmērs - 210x30 mm Apgriezieni min. - 3800 apgr./min. Galda izmērs - 485 x 485 Zāģēšanas dziļums - 65 mm Svars: 22 kg
Ražotājs DeWalt
Svars 41 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 41 kg
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Dzinēja tips Elektriskais
Nominālā ieejas jauda 1850 W
Apgriezienu skaits 5800 min-1
Maksimālais apgriezienu skaits 5800 /min
Regulējams apgriezienu ātrums strādājot ar dažādiem materiāliem
Maks. diska diametrs 210 mm
Cauruma diametrs 30,0 mm
Zāģējamā materiāla augstums 45° zāģēšanas leņķī 45 mm
Zāģējamā materiāla augstums 90° zāģēšanas leņķī 65 mm
Galda izmēri 485 x 485 mm
Darbgalds maks. garums 622 mm
Maigā starta funkcija
Var pieslēgt putekļsūcēju
Iesūkšanas uzgaļa diametrs 35 mm
Ātra diska apstādināšana
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC