Makita UN460WDZ CXT® Teleskopiskas dzīvžoga šķēres 12V 46cm (bez akumulatora un lādētāja)
UN460WDZ
Preces ID:829338
15050
Piegādātāja noliktavā: 12 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 2-5 darba dienām
12V max • 46 cm • 18 mm
Vieglas akumulatora dzīvžoga šķēres augstu dzīvžogu apgriešanai.
Teleskopiskas, pagarināms kāts 1840 - 2500 mm, garo un augstu dzīvžogu apgriešanai. Dzīvžogu šķēru uzgaļa leņķis var būt regulējams: mīnus 45° līdz 70° slīpums no horizontālā stāvokļa, lai ērti apgrieztu dzīvžoga augšdaļu. Instrumentu var salocīt 180° pozīcijā ērtākai transportēšanai un uzglabāšanai. Z-versija bez akumulatoriem un lādētāja.
Voltāža CXT 1
Akumulatora aizsargsistēma 1
Triecieni minūtē 3600 min⁻¹
Svars ar akumulatoru (EPTA procedūra 01/2003) 2,8 - 3,0 kg
Produkta izmēri (G x P x A) 1840 - 2500 x 85 x 144 mm
Akumulatora nominālais spriegums 12 v
Produkta svars 3,0 kg
Akumulatora sastāvs Li-ion
18 mm
Asmens 460 mm