MikroTik 24v 1.2A power supply with straight plug SAW30-240-1200GA
SAW30-240-1200GA
Preces ID:1001009
1100
Piegādātāja noliktavā: 16 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
Output Voltage 24V 1.2A
More information: saw30_240_1200ga (external link)
Gross depth (mm) 44 mm
Gross depth (mm) 44 mm
Gross height (mm) 70 mm
Gross height (mm) 70 mm
Gross weight 0.121 kg
Gross weight 0.121 kg
Gross width (mm) 95 mm
Gross width (mm) 95 mm
Net weight 0.071 kg
Net weight 0.071 kg
Packing quantity 20 pc(s)
Packing quantity 20 pc(s)
Paper/Pasteboard 50.00 g
Paper/Pasteboard 50.00 g
Tare weight (kg) 0.05 kg
Tare weight (kg) 0.05 kg
Volume (m3) 0.0002926 m³
Volume (m3) 0.0002926 m³
Embeeded battery
Embeeded battery
WEEE tax
WEEE tax
Colour of product Black
Colour of product Black
Nominal power W
Nominal power W
Warranty year(s)
Warranty year(s)
Type Power supply
Type Power supply
Power W
Power W
Warranty 0 month(s)
Warranty 0 month(s)
Producer product name SAW30-240-1200GA
Producer product family 24v 1.2A power supply with straight plug
Gross depth master carton 425 mm
Gross width master carton 218 mm
Gross height master carton 140 mm