Extradigital Barošanas adapteris LRS-150-24 klēpjdatoram Laptop 24V / 6.5A / 150W
LRS-150-24
Preces ID:1709116
1870
Piegādātāja noliktavā: 5 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 2-3 darba dienām
Barošanas bloks 24V, 6.5A, 150W.
Īpašības
Thin type 1U profile switching Barošanas bloks operating in pulse mode.
kompakts izmērs, mazs svars un augsts lietderība.
Dzesēšana: brīvgaisa konvekcija.
aizsardzība: īssavienojums / перегрев / pārslodze / pārspriegums.
No load consumption: <0.5W.
Operating altitude up to 5000 meters.
Specifikācijas
Type: switching Barošanas bloks.
Ievades sprieguma diapazons AC: 90– 264V. Frequency 47– 63Hz.
Izejas spriegums DC: 24V.
DC sprieguma regulēšanas diapazons: ±10%.
Nominālā strāva: 6.5A.
Nominālā jauda: 156W.
strāva AC: 2.8A/115V, 1.6A/230V.
Pulsācijas un troksnis: 200mV p– p.
Lietderība: 88%.
Noplūdes strāva: <0.75mA / 240V AC.
MTBF: min 580000 hours.
Darbības temperatūra: – 30°C~+70°C.
Darbības mitrums: 20%– 90%RH.
Izmēri: 159x97x30mm.