Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R3C8 Obsidian Black 17.3 " IPS FHD 1920 x 1080 pixels AMD Ryzen 5 240 16 GB DDR5 Solid-state drive capacity 512 GB NVIDIA GeForce RTX 5050 GDDR7 8 GB Windows 11 Home 802.11ax Bluetooth version 5.3 Keyboard language US internati
NH.QYSEL.001
Preces ID:1644881
128180
Piegādātāja noliktavā: 44 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-3 darba dienām
Gross depth (mm) 70.00 mm
Gross height (mm) 260.00 mm
Gross weight 1.90 kg
Gross width (mm) 350.00 mm
Net weight 1.60 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 240.00 g
Plastic (No PET) 60.00 g
Tare weight (kg) 0.30 kg
TI weight (kg) 0.20 kg
Volume (m3) 0.01 m³
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Accumulator
Embeeded battery
WEEE tax
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer Acer
Palette Qty 271 pc(s)
Diagonal 17.3 "
Internal memory type DDR5
Discrete graphics adapter model NVIDIA GeForce RTX 5050
Colour of product Obsidian Black
Processor cores 6
HD type FHD
Wi-Fi standards 802.11ax
Processor family AMD Ryzen 5
Operating system installed Windows 11 Home
Discrete graphics memory type GDDR7
Keyboard language US international
HDMI ports quantity 1
Bluetooth version 5.3
Storage media SSD
Processor model 240
Producer product name V 17 AI ANV17-41-R3C8
Producer product family Nitro
Processor boost frequency 5.0 GHz
Processor frequency 4.3 GHz
Display 1920 x 1080 pixels
Warranty 24 month(s)
Internal memory 16 GB
Solid-state drive capacity 512 GB
Total storage capacity 512 GB
Discrete graphics adapter memory 8 GB
Wi-Fi
Touchscreen
Bluetooth
Keyboard backlit
Panel type IPS
Solid-state drive interface PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive
Memory layout (slots x size) 2x8 GB
Ekrāna izmērs (collas):
17"