TV Set TOSHIBA 40" 4K/Smart 1920x1080 Wireless LAN Bluetooth Android TV Black 40LA2363DG
40LA2363DG
Preces ID:1379796
24390
Datu lapa
Piegādātāja noliktavā: 4 prece(s)
40" HD Android TV
Manufacturer Website:
https://toshiba-tv.com/pl-en/androidtv/40la2363dg
Screen size 40"
TV features 4K/Smart
TV screen metric size 100cm
Max resolution 1920x1080
Brightness 250
15pin D-sub 1
CI Slot 1
Coaxial S/PDIF 1
Component video 1
Composite video 1
HDMI 2
Headphones jack 1
RJ45 1
USB 2.0 1
Speakers
Speaker Output Power 8W+8W
Bluetooth
Wireless LAN
TV Operating System Android TV
Unit Brutto Volume 0.1183/0.1183/0.1183 cubm
100 mm x 100 mm
Colour Black
Energy efficiency class E
Energy consumption, standard 37 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 Watts
Depth 173 mm
Height 559 mm
Width 902 mm