TV Set THOMSON 32" Smart/HD 1366x768 Wireless LAN Bluetooth Google TV Black 32HG2S14
32HG2S14
Preces ID:1613113
16830
Datu lapa
Piegādātāja noliktavā: 70 prece(s)
THOMSON LCD 32" 32HG2S14
Elevate family time with the innovative Thomson Google TV 32" HD, crafted for shared enjoyment.
Manufacturer Website:
https://tv.mythomson.com/Thomson-Google-TV-32-HD-Black/32HG2S14
Category Code TVP
CnCode 85287240
Unit Box Height 0.49
Unit Box Length 0.79
Unit Box Width 0.11
HDMI 1
AV-In 1
USB 2.0 2
Headphones jack 1
Wireless LAN
Bluetooth
100 mm x 100 mm
Width 719 mm
Height 82 mm
Depth 423 mm
Shipping Box Width 11 cm
Shipping Box Depth 79 cm
Shipping Box Height 49 cm
Shipping Box Weight 4.5 kg
EPREL Registration Number 1732976
EPREL Version Number 2
Data Sheet (Link) https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1732976/fiches?language=EN
Energy efficiency class E
Screen size 32"
TV features HD/Smart
TV screen metric size 80cm
Max resolution 1366x768
Dynamic contrast (DCR) Mega Contrast
Speakers
Speaker Output Power 8W+8W
TV Operating System Google TV
Operating System Android
Colour Black
Energy consumption, standard 26 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 Watts
Unit Calculated Volume 0.04258/0.05 cubm
Product Net Weight 3.35 kg
Unit Calculated Weight 4.5 kg
Ekrāna izmērs (collas):
32"