TV Set PHILIPS 55" 4K 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Titan OS 55OLED769 12
55OLED769/12
Preces ID:1329652
120180
Piegādātāja noliktavā: 4 prece(s)
4K Ambilight TV 55OLED769/12
Every show. Every film. Every game.
Manufacturer Website:
https://www.philips.co.uk/c-p/55OLED769_12/oled-4k-ambilight-tv
Model name 55OLED769/12
Screen size 55"
TV features 4K
TV screen metric size 139cm
Max resolution 3840x2160
HDMI 4
USB 3.2 2
Refresh rate 120 Hz
Speakers
Speaker Output Power 20w
Bluetooth
Wireless LAN
TV Operating System Titan OS
300 mm x 300 mm