Samsung UE55U8072FUXXH
UE55U8072FUXXH
Preces ID:1566734
29770
Datu lapa
Piegādātāja noliktavā: 5 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
Samsung UE55U8072FUXXH
UE55U8072FUXXH
Specifikacijos
Raiška 4K (3,840 x 2,160)
HDMI 3
USB 1 x USB-A
Gaminio tipas LED
Ekranas
Ekrano įstrižainė 55" (139cm)
Refresh Rate 50Hz
Raiška 4K (3,840 x 2,160)
Vaizdo apdorojimo variklis
Vaizdo variklis Crystal Processor 4K
HDR (didelis dinaminis diapazonas) HDR
HDR 10+ Support
Kontrastas Mega Contrast
Micro Dimming (pritemdymas) UHD Dimming
Kontrasto stiprintuvas Taip
Motion Technology Motion Xcelerator
AI Upscale 4K Upscaling
Color Booster Taip
Filmmaker Mode (FMM) Taip
Garsas
Object Tracking Sound OTS Lite
Q-Symphony Taip
Audio Pre-selection Descriptor Taip
Garso išvadas (RMS) 20W
Garsiakalbio tipas 2CH
Adaptive Sound Taip
Smart Service
Operating System Tizen™ Smart TV
Bixby Taip (Voice Ready)
Samsung TV Plus Taip (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Interneto naršyklė Taip
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote Taip
Samsung Health Taip (GB,IE only)
Universal Guide Taip (GB, FR, DE, IT, ES)
Smart Feature
Multi Device Experience Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
Apple AirPlay Taip (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Daily+ Taip
Storage Share Taip
Click to Search Taip (DE, GB, FR, ES, IT)
Game Feature
Auto Game Mode (ALLM) Taip
VRR Taip
HGiG Taip
Gaming Hub Taip (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Imtuvas / transliavimas
Skaitmeninis transliavimas DVB-T2CS2
Analoginis imtuvas Taip
CI (Common Interface) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
TV Key Taip
Jungiamumas
Wi-Fi Taip (Wi-Fi 5)
Bluetooth Taip(5.3)
HDMI 3
HDMI (High Frame Rate) 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel eARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC) Taip
USB 1 x USB-A
Eternetas (LAN) 1
RF įvadas (antžeminės / kabelinės TV įvadas) 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
CI lizdas 1
Dizainas
Dizainas Metal Stream
Kraštų rūšis 3 Bezel-less
Priekio spalva BLACK
Stovo tipas BASIC FEET
Stand Color BLACK
Papildomos funkcijos
Iššokantis vaizdas Taip
Elektroninis programų dienraštis (EPG) Taip
IP Control Taip
OSD kalba 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Prieinamumas
Hearing Impaired Support Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
Motor Impaired Support Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Power & Eco Solution
Maitinimas AC220-240V~ 50/60Hz
Energijos suvartojimas (Max) 125 W
El. energijos sąnaudos (budėjimo režimu) 0.50 W
Ekologiškas jutiklis Taip
Energijos efektyvumo klasė G
El. energijos sąnaudos (tipinės) 79.0 W
Metinės el. energijos sąnaudos (ES standartais) 110 kWh
Automatinis išjungimas Taip
Auto Power Saving Taip
Matmenys
Paketo matmenys (plotis x aukštis x skersmuo) 1354 x 810 x 127 mm
Televizoriaus su stovu (plotis x aukštis x skersmuo) 1224.6 x 759.1 x 199 mm
Televizoriaus be stovo (plotis x aukštis x skersmuo) 1224.6 x 707.8 x 76.6 mm
Stand (Basic) (WxD) 812.6 x 199 mm
VESA Spec 200 x 200 mm
Svoris
Pakuotės svoris 14.0 kg
Televizoriaus svoris su stovu 9.9 kg
Televizoriaus svoris be stovo 9.6 kg
Priedai
Nuotolinio valdiklio modelis TM2240A
„Slim Fit" laikiklio palaikymas Taip
Webcam Support Taip
Zigbee / Thread Module Dongle Support
Naudojimo instrukcija Taip
Maitinimo laidas Taip
Garantija 24 mėn.
Ekrāna izmērs (collas):
55"