Samsung QE65Q7F4AUXXH Q7F 65" 4K UHD QLED melns Televizors
QE65Q7F4AUXXH
Preces ID:1596906
57970
Datu lapa
Piegādātāja noliktavā: 51 prece(s)
Samsung QE65Q7F4AUXXH  QE65Q7F4AUXXH
Specifikacijos
Gaminio tipas QLED
Ekranas
Ekrano įstrižainė 65" (164cm)
Refresh Rate 50Hz
Raiška 4K (3,840 x 2,160)
Vaizdo apdorojimo variklis
Vaizdo variklis Q4 AI Processor
HDR (didelis dinaminis diapazonas) Quantum HDR
HDR 10+ Support
AI Upscale 4K Upscaling
Kontrastas Mega Contrast
Micro Dimming (pritemdymas) Supreme UHD Dimming
Kontrasto stiprintuvas Taip
Motion Technology Motion Xcelerator
Smart Calibration Basic
Filmmaker Mode (FMM) Taip
HDR Brightness Optimizer Taip
Color Booster Color Booster Pro
Garsas
Object Tracking Sound OTS Lite
Q-Symphony Taip
Audio Pre-selection Descriptor Taip
Garso išvadas (RMS) 20W
Garsiakalbio tipas 2CH
Adaptive Sound Taip
Smart Service
Operating System Tizen™ Smart TV
Bixby Taip
Built-in Voice Assistant Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus Taip (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Interneto naršyklė Taip
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote Taip
Samsung Health Taip (GB,IE only)
Universal Guide Taip (GB, FR, DE, IT, ES)
Smart Feature
Multi Device Experience Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi-View upto 2 videos
Apple AirPlay Taip (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Daily+ Taip
Storage Share Taip
Click to Search Taip (DE, GB, FR, ES, IT)
Generative Wallpaper Taip
Karaoke Mic Taip
Game Feature
Auto Game Mode (ALLM) Taip
Game Motion Plus Taip
Super Ultra Wide Game View Taip
Mini Map Zoom Taip
Light-sync Taip (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
HGiG Taip
Gaming Hub Taip (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode Taip
Imtuvas / transliavimas
Skaitmeninis transliavimas DVB-T2CS2
Analoginis imtuvas Taip
CI (Common Interface) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
TV Key Taip
Jungiamumas
HDMI 3
USB 1 x USB-A
HDMI (High Frame Rate) 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
Eternetas (LAN) 1
RF įvadas (antžeminės / kabelinės TV įvadas) 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
CI lizdas 1
Wi-Fi Taip (Wi-Fi 5)
Bluetooth Taip(5.3)
Anynet+ (HDMI-CEC) Taip
HDMI Audio Return Channel eARC
Dizainas
Dizainas Slim Look
Kraštų rūšis 3 Bezel-less
Priekio spalva BLACK
Stovo tipas FLAT FEET NARROW
Stand Color BLACK
Papildomos funkcijos
Art Store Taip
Iššokantis vaizdas Taip
Elektroninis programų dienraštis (EPG) Taip
IP Control Taip
OSD kalba 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Prieinamumas
Hearing Impaired Support Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
Motor Impaired Support Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Power & Eco Solution
Ekologiškas jutiklis Taip
Maitinimas AC220-240V~ 50/60Hz
Energijos suvartojimas (Max) 180 W
Energijos efektyvumo klasė G
El. energijos sąnaudos (budėjimo režimu) 0.50 W
El. energijos sąnaudos (tipinės) 106 W
Metinės el. energijos sąnaudos (ES standartais) 147 kWh
Automatinis išjungimas Taip
Auto Power Saving Taip
Matmenys
Paketo matmenys (plotis x aukštis x skersmuo) 1590 x 932 x 148 mm
Televizoriaus su stovu (plotis x aukštis x skersmuo) 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm
Televizoriaus be stovo (plotis x aukštis x skersmuo) 1452.9 x 834 x 60.6 mm
Stand (Basic) (WxD) 1025.5 x 267.4 mm
Stand (Minimum) (WxD) 303.9 x 267.4 mm
VESA Spec 400 x 300 mm
Svoris
Pakuotės svoris 23.3 kg
Televizoriaus svoris su stovu 17.1 kg
Televizoriaus svoris be stovo 16.7 kg
Priedai
Nuotolinio valdiklio modelis TM2360E
„No Gap" Tvirtinimo prie sienos atrama palaikymas Taip
Optional Stand Support (Y20 Studio) Taip
Naudojimo instrukcija Taip
„Slim Fit" laikiklio palaikymas Taip
Webcam Support Taip
Zigbee / Thread Module Dongle Support
Maitinimo laidas Taip
Garantija 24 mėn.
Ekrāna izmērs (collas):
65"