LG QNED 4K televizors (2025) 75QNED85A3C
75QNED85A3C
Preces ID:1569474
81310
Datu lapa
Piegādātāja noliktavā: 4 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
DISPLEJS
  • Ekrāna tips
    4K QNED MiniLED
    Ekrāna izšķirtspēja
    4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Aizmugurapgaismojuma tips
    Mini LED
    Atsvaidzināšanas ātrums
    120Hz Native (VRR 144Hz)
  • Plaša krāsu gamma
    Dynamic QNED Color
ATTĒLS
  • Procesors
    α8 AI Procesors 4K Gen2
    AI Upscaling
    α8 AI Super Upscaling 4K
  • AI Genre Selection
    Jā (SDR/HDR)
    AI Brightness Control
  • HDR (High Dynamic Range)
    Dolby Vision / HDR10 / HLG
    FILMMAKER MODE™
  • HFR (High Frame Rate)
    4K 120 fps (HDMI)
    Dynamic Tone Mapping
    Jā (Dynamic Tone Mapping Pro)
  • Aptumšošanas tehnoloģija
    Local Dimming
    Motion
    Motion Pro
  • Attēla režīms
    10 režīmi
    AI Picture Pro
  • QMS (Quick Media Switching)
Spēļu pieredze
  • FreeSync savietojams (AMD)
    HGIG režīms
  • Spēļu optimizētājs
    Jā (Game Dashboard)
    ALLM (Auto Low Latency Mode)
  • VRR (Variable Refresh Rate)
    Jā (līdz 144 Hz)
    Dolby Vision spēlēm (4K 120Hz)
SMART TV
  • Operētājsistēma (OS)
    webOS 25
    Inteliģenta balss atpazīšana
  • Magic tālvadības pults
    Ir komplektā
    Darbojas ar Apple Airplay2
  • Viedtālruņa tālvadības lietotne
    Jā (LG ThinQ lietotne)
    Tīmekļa pārlūkprogramma
  • Multi View
    Always Ready
  • Ar USB kameru saderīgs
    Saderīgs ar Apple Home
  • Home Hub
    AI Chatbot
  • Voice ID
    Google Home / Hub
  • Google Cast
SKAŅA
  • Skaņas izvade
    20W
    Kanālu skaits
    2.0 kanāls
  • Skaļruņu virziens
    Uz leju vērsti
    AI Sound
    α8 AI Sound Pro (praktiski līdz pat 9.1.2)
  • Clear Voice Pro
    Jā (automātiska skaļuma kontrole)
    AI Acoustic Tuning
  • WiSA atbalsts
    Jā (Līdz 2.1 kanāliem)
    LG Sound sinhronizācija
  • Sound Mode Share
    Vienlaicīga audio izvade
  • Bluetooth Surround atbalsts
    Jā (divu virzienu atskaņošana)
    Audio Codec
    AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Skatiet rokasgrāmatu)
  • WOW Orchestra
Savienojamība
  • invertēt krāsas
    4ea (atbalsta 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porti))
    Simplink (HDMI CEC)
  • HDMI Audio Return Channel
    eARC (HDMI 3)
    USB pieslēgvietas
    2ea (v 2.0)
  • Wi-Fi
    Yes (Wi-Fi 6)
    Bluetooth atbalsts
    Jā (v 5.3)
  • Ethernet ieeja
    1ea
    CI Slot
    1ea (Izņemot UK,Ireland)
  • RF pieslēgvietas (Antenna/Cable)
    2ea
    SPDIF (Optical Digital Audio Out)
    1ea
Pieejamība
  • Augsts kontrasts
    Pelēkā skala
  • Invertēt krāsas
Izmēri un svars
  • TV izmērs bez statīva
    1 677 x 965 x 30,9
    TV izmērs ar statīvu
    1 677 x 1 055/1 019 x 370
  • Iepakojuma izmērs
    1 820 x 1 115 x 200
    Statīva izmērs
    1 360/535 x 370
  • TV svars bez statīva (kg)
    33,0
    TV svars ar statīvu (kg)
    35,0
  • Iepakojuma svars (kg)
    44,6
    VESA izmērs (mm)
    400 x 300
Jauda
  • Barošanas avots (spriegums, Hz)
    AC 100~240V 50-60Hz
    Enerģijas patēriņš gaidstāves režīmā
    Zem 0.5W
Aksesuāri
  • Tālvadības pults
    Magic Remote MR25GA / MR25GB (UK, Italy)
    Strāvas kabelis
    Jā (noņemams)
SVĪTRU KODS
  • Svītru kods
Ekrāna izmērs (collas):
75"