LG 55UA73003LA 55 Smart TV webOS 25 UHD
55UA73003LA
Preces ID:1647877
30610
Datu lapa
Piegādātāja noliktavā: 4 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-2 darba dienām
More information: lg-55ua73003la (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 830.00 mm
Gross height (mm) 128.00 mm
Gross weight 14.10 kg
Gross width (mm) 1385.00 mm
Net weight 10.50 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 2880.00 g
Plastic (No PET) 720.00 g
Tare weight (kg) 3.60 kg
Volume (m3) 0.15 m³
Embeeded battery
WEEE tax
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer LG
Palette Qty 12 pc(s)
Display 3840 x 2160 pixels
Smart TV
Display diagonal (metric) 139 cm
Connectivity HDMI, USB Ethernet
Dimensions (W x D x H) with stand 1226 x 292 x 776 mm
HD type UHD
Wi-Fi
Producer product name 55UA73003LA
Operating system installed webOS 25
Digital signal format system DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite)
Display diagonal 55
TI weight (kg) 0.022 kg
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Type of battery Battery
Warranty 24 month(s)
Ekrāna izmērs (collas):
55"