LG 50NANO81A3A 50 Smart TV webOS 25 UHD Black
50NANO81A3A
Preces ID:1647950
31420
Piegādātāja noliktavā: 5 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-3 darba dienām
More information: lg-50nano81a3a (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 162.00 mm
Gross height (mm) 808.00 mm
Gross weight 15.80 kg
Gross width (mm) 1215.00 mm
Net weight 12.10 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 2960.00 g
Plastic (No PET) 740.00 g
Tare weight (kg) 3.70 kg
Volume (m3) 0.16 m³
Embeeded battery
WEEE tax
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer LG
Palette Qty 11 pc(s)
Display 3840 x 2160 pixels
Smart TV
Display diagonal (metric) 126 cm
Connectivity HDMI, LAN, USB, Bluetooth, CI
Dimensions (W x D x H) with stand 1121 x 703 x 249 mm
Colour of product Black
HD type UHD
Wi-Fi
Producer product name 50NANO81A3A
Operating system installed webOS 25
Digital signal format system DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S
Display diagonal 50
Warranty 24 month(s)
Ekrāna izmērs (collas):
50"