Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Rīgā: +371-20270707 vai +371-26222707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Madonā: +371-25670707 (Darba dienās 9:00 - 18:00, S. 9.00-14.00)

Panasonic Lumix DMC-G7 + 14-42mm komplekts, sudrabots

DMC-G7KEG-S

Preces ID:236017

545.70 
Prece nav noliktavā.
Piegāde
Apmaksas veidi
Mūsu priekšrocības

24 mēnešu garantija

SMS / E-pasta paziņojumi

Preču atgriešana 14 dienu laikā

Dažādi maksājuma veidiPay orders in convenient ways: cash to the courier, by bank transfer on the receipt of the bank or by credit card right at the time of the order.

Godīga cenaLepojamies, ka arī juridiskām personām esošā cena ir bez kādiem papildus maksājumiem!

RažotājsPanasonic

Panasonic Lumix DMC-G7 korpuss, sudrabots
+ Lumix G Vario 14-42mm f/3.5-5.6 II APSH. MEGA O.I.S. stabilizēts standarta tālummaiņas objektīvs

Viss pareizajās vietās

Kamerai LUMIX G7 ir ne vien izturīgs korpuss, bet arī patiesi intuitīvas darbības iespējas. Korpusa dizains ļauj nekavējoties piekļūt svarīgākajām funkcijām, piemēram, priekšējam apertūras regulētājam un aizslēga ātruma regulētājam. Iestatījumus var piešķirt arī sešām ērti lietojamām funkciju pogām (Fn pogām).

Ērti lietojams intelektiskais automātiskais režīms
Kameras LUMIX G7 īpašā vērtība ir vairāku paaudžu zināšanas par fotografēšanu, kas ietvertas kamerā un ir gatavas lietošanai. Sejas atpazīšana, intelektiskie ISO iestatījumi, intelektiskais ainu palīgs un nepārtraukts autofokuss (AF) ir tikai dažas no daudzajām funkcijām, kas padara LUMIX G par patiešām gudru fotografēšanas rīku. Vienkārši izvēlieties režīmu iA un varat paļauties, ka kamera uzņems izcilus fotoattēlus jebkurā situācijā.

4K video — saskatiet vēl vairāk nekā ar Full HD
Neatkarīgi no tā, vai skatāties filmas vai rediģējat video, 4K nodrošina daudz spēcīgāku skatīšanas pieredzi nekā jebkad iepriekš. Oriģinālā 3840x2160 pikseļu izšķirtspēja četras reizes pārsniedz Full HD izšķirtspēju, nodrošinot daudz augstāku detalizācijas līmeni. Pat ja eksportējat 4K kvalitātē uzņemtu videomateriālu uz Full HD televizoru, video failiem būs augstāka izšķirtspēja un skaidrāka detalizācija nekā tiem, kas filmēti Full HD kvalitātē.

4K fotografēšana — iemūžiniet perfektu mirkli
Izmantojot 4K augsto izšķirtspēju, kamera Panasonic LUMIX G7 iepazīstina ar jauno 4K fotografēšanas funkciju, kas ļauj izvilkt atsevišķus kadrus no video sērijas (kas uzņemta ar ātrumu 30 kadri sekundē), lai iemūžinātu maģiskos mirkļus, kas ilgst tikai sekundes simtdaļu. Ar 4K fotografēšanu vienmēr varat būt pārliecināts, ka esat pilnīgi brīvs, izvēloties vislabāko mirkli.

4K fotografēšanas režīmi — ļaujiet vaļu radošumam
4K fotografēšanas funkciju var izmantot trīs dažādos režīmos; jebkurā no šie režīmiem varat iemūžināt perfektu mirkli:

  • 4K BURST: nepārtrauktas uzņemšanas režīmā uzņemiet trīsdesmit 4K kadrus sekundē, līdz iegūsit ideālu attēlu. Vienkārši turiet nospiestu pogu un ļaujiet savai G7 kamerai ātri uzņemt vairākus attēlus īpaši augstā izšķirtspējā, un atlaidiet pogu, kad vēlaties, — katra mirkļa sekundes simtdaļa tiks iemūžināta skaistā attēlā;
  • 4K BURST (SĀKT/APTURĒT): nekad nevar zināt, kad parādīsies īstais mirklis, ko vēlēsities nofotografēt. Izmantojot 4K jaudu, ar kameru G7 varat ierakstīt video, attīt atpakaļ un izvēlēties no satriecoši plaša attēlu klāsta — šī kamera uzņem līdz pat 30 augstas kvalitātes kadrus sekundē.
  • 4K PRE-BURST: nepārtrauktas uzņemšanas pirms aizslēga režīmā varat uzņemt sešdesmit 4K fotoattēlus divās sekundēs — trīsdesmit attēlus pirms aizslēga nospiešanas un trīsdesmit attēlus pēc tās. Šī funkcija ir ideāli piemērota situācijā, kad zināt precīzu attēla uzņemšanas mirkli un vēlaties iemūžināt kopainu.


Ātrdarbīgs autofokuss, izmantojot tehnoloģiju DFD
Iemūžiniet pat visātrākās kustības, izmantojot Panasonic autofokusa tehnoloģiju DFD (Depth From Focus — defokusēšanas radīts dziļums). Kamerā LUMIX G7 ir pieejama šī pilnīgi jaunā tehnoloģija, kas acumirklī aprēķina attālumu starp kadrā esošajiem objektiem un pielāgo objektīva fokusu ar vienu ātru, vienmērīgu kustību. Šī jaunā sistēma nodrošina AF ātrumu līdz pat 0,07 sekundēm un nepārtrauktu uzņemšanu ar AFC un ātrumu 6 kadri sekundē. Tā arī uzlabo nepārtrauktā autofokusa stabilitāti, uzņemot video.

Ātrs un precīzs nepārtraukts AF 
Izmantojot nepārtrauktā AF jauno algoritmu, tiek atpazīta ne vien objekta krāsa, bet arī tā lielums un kustības vektors, līdz ar to kamera var vēl drošāk fokusēt objektu. Rezultātā nepārtrauktā AF veiktspēja ir aptuveni 200% vai vēl lielāka; tas nozīmē, ka kamera nepazaudē objektu.

Fokusēšana vājā apgaismojumā — Star Light AF (AF zvaigžņu gaismā)
Vāja apgaismojuma autofokuss ļauj objektu precīzi fokusēt -4 EV vāja apgaismojuma apstākļos, ko var pielīdzināt mēnessgaismai, kad nav nekāda papildu apgaismojuma. Turklāt kamerā LUMIX G7 ir no jauna integrēts zvaigžņu gaismas AF, lai jūs varētu iemūžināt zvaigznes naksnīgajās debesīs, izmantojot autofokusu, kas precīzi aprēķina kontrasta vērtību mazākā AF apgabalā.

Augsta attēla kvalitāte pat vājā apgaismojumā
16 megapikseļu Digital Live MOS sensors un no jauna izstrādātais procesors Venus Engine nodrošina visu: gan kvalitatīvu attēlu uzņemšanu, gan ātru signāla apstrādi. Izcilā trokšņu samazināšanas sistēma ļauj uzņemt asus attēlus pat vājā apgaismojumā, izmantojot līdz pat ISO 25 600.

Perfekta redzamība un kadrēšana
Kamerai LUMIX G7 ir augstas izšķirtspējas OLED tiešā skata meklētājs, kas nodrošina izcilu redzamību, pateicoties kontrastam 10 000:1; ar to atradīsit izcilu kadru pat tiešos saules staros. Visi iestatījumi displejā ir ērti pārskatāmi, tāpēc varēsit iegūt tieši tādus attēlus, kādus vēlaties.
Turklāt kameras LUMIX G7 skāriendisplejs, kas reaģē uz sasvēršanu/pagriešanu, ļauj pilnīgi brīvi atrast neparastas perspektīvas, vienlaikus nodrošinot ērtu darbošanos un pilnīgu kontroli pār attēlu.

Fokusa regulēšana
Lai jūs pēc iespējas precīzāk varētu kontrolēt fokusu, kamerā LUMIX G7 ir manuālā fokusa regulēšanas (Focus Peaking) funkcija, kas parāda fokusēto apgabalu un lauka dziļuma paplašināšanās apgabalu. Fokusētie apgabali tiek ekrānā attēloti ar zaļu tonējumu, lai jūs ik reizi nevainojami asi saskatītu vajadzīgo apgabalu.

Klusā uzņemšana
Ir daudz situāciju, kad vēlaties, lai no kameras neatskanētu nekādas skaņas, piemēram, fotografējot dzīvniekus vai fotografējot klasiskās mūzikas koncertā. Digitālās vienobjektīva spoguļkameras fotografēšanas laikā rada ievērojamu troksni: spoguļa kustības, mehāniskais aizslēgs un arī autofokuss var darboties kaitinoši skaļi. Izmantojot LUMIX G kameru elektronisko aizslēgu, bezspoguļu sistēma tiek uzskatīta par pilnīgi klusu; to nodrošina ātra un klusa autofokusa sistēma un aizslēgs, kas darbojas bez trokšņa. Klusā uzņemšana ar LUMIX G sērijas kamerām paver fotografēšanas jomas, ko nespēj sasniegt pārējie fotogrāfi.

Laika noilgums
Skaisti saulrieti, plūdmaiņu kustība vai cilvēku pūļi — LUMIX G7 laika noilguma (Time Lapse) funkcija paver visdažādākās iespējas radošai fotografēšanai. Šai funkcijai var viegli piekļūt kameras izvēlnē; vienkārši izvēlieties vajadzīgo laika periodu un kadru uzņemšanas biežumu. Pārējo paveiks pati kamera. Pēc tam ērti eksportējiet filmu, izmantojot iebūvēto funkciju, un parādiet to ģimenes locekļiem un draugiem.

Radošums bez vadiem, izmantojot Wi‑Fi
Kameras LUMIX G7 savienojumu funkcijas vēl daudzveidīgāk paplašina kameras lietošanas iespējas.

  • Attālināta vadība: kameru var vadīt, izmantojot programmu Panasonic Image App viedtālrunī vai planšetdatorā, tādējādi varat skatīt attēlu, iestatīt fokusu, nospiest aizslēgu no attāluma, skatīt fotoattēlus lielajā planšetdatora ekrānā vai kopīgot attēlus sociālajos tīklos;
  • Ērta kopīgošana: ērti kopīgojiet skaistus mirkļus, viedtālrunī vai planšetdatorā izmantojot vilkšanu un nomešanu sociālajos tīklos, piemēram Facebook, Twitter vai flickr;
  • Ģeogrāfisko atzīmju pievienošana: kamera LUMIX G7 precīzi zina, kur uzņemts attēls, jo tā izmanto viedtālruņa vai planšetdatora GPS ierakstu/atzīmi. Pievienojot attēliem ģeogrāfiskās atzīmes, attēlam var automātiski pievienot informāciju par to, kur tas ir uzņemts.

Paplašināmība elastīgai lietošanai
Pieejamo objektīvu klāsts ir būtisks lēmumu ietekmējošs faktors, izvēloties savām vajadzībām vispiemērotāko kameru. LUMIX G kamerām pašreiz ir pieejami 23 lieliski objektīvi. Varat izvēlēties gan izcilus LEICA DG objektīvus, gan augstas kvalitātes neticami kompaktos LUMIX G X objektīvus vai papildu standarta objektīvus. Lai kāds arī būtu jūsu radošais lidojums, atrast vispiemērotāko objektīvu būs vienkārši.


 

 
Ražotājs:
Panasonic

Iegādāties preces līzingā tagad ir vieglāk kā jebkad agrāk: tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes Jūsu dārgā laika – aizpildiet līzinga pieteikumu Interneta veikalā www.707.lv, un par pārējo parūpēsies Interneta veikala www.707.lv klientu dienests.

KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU?

Preces www.707.lv uz nomaksu var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);
Jums jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
Kredīta ņēmēja vecums: no 20 līdz 76 gadiem;
Aizdevuma summa: no 100 EUR līdz 7000 EUR;
Aizdevuma termiņš: no 6 līdz 60 mēnešiem;
Pirmā iemaksa ir 10%, ja preces cena pārsniedz 1400 eur;
Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte.

 

 

Ja apmaksu esiet izvēlējies ar "BestLizings" starpniecību, lūdzu noklikšķiniet uz zemāk esošo linku un aizpildiet pieteikumu. 
https://klients.bestlizing.lv

Ja apmaksu esiet izvēlējies ar "Aizdevums" starpniecību, lūdzu noklikšķiniet uz zemāk esošo linku un aizpildiet pieteikumu. 
aizdevums.lv pieteikuma forma

Ja apmaksu esiet izvēlējies ar "Sefinance" starpniecību, lūdzu noklikšķiniet uz zemāk esošo linku un aizpildiet pieteikumu. 
sefinance.lv pieteikuma forma

Tevi varētu interesēt
  • Nesen skatīts
  • Pirktākās preces
Par reverso PVN

Vairāk informācijas par pirkumiem ar reverso PVN, 0% likmes piemērošanas kārtība

Kvalitātes nodrošināšana un serviss

Mēs piedāvājam tikai tās preces, kurām ir garantija

14 dienu preču atgriešana

Preci drīkst atgriezt, ievērojot likumā noteiktās prasības