Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Tehnoloģiju attīstība ļoti nopietni ir skārusi arī foto pasauli. Diezin vai pirms 100 gadiem dzīvojošs fotogrāfs varēja iedomāties, ka fotogrāfijas ceļš no uzņemšanas līdz taustāmam formātam aizņems nedaudz mazāk par piecpadsmit minūtēm, ieskaitot nelielu attēla pēcapstrādi. Veikalos var atrast visdažādākā veida fotoaparātus, taču, ja vēlaties iegādāties labu fotokameru, kas maksimāli precīzi iemūžina vēlamo momentu, iesakām izvēlēties spoguļkameru. Kameras lodziņā redzamais, ir precīzi tas, kas tiks attēlots uz fotofilmas vai ciparu sensorā. Spoguļkameras piedāvā visi populārākie fototehnikas ražotāji, tādēļ SAVU kameru noteikti atradīs jebkurš interesents. Kādēļ izceļam “savu”? Jo, lai iegūtu vislabāko gala rezultātu, tehnikai ar tās lietotāju ir jāsader kā cimdam ar roku. Digitālās spoguļkameras var iegādāties gan speciālos foto veikalos, gan arī internetā.

Canon spoguļkameras.

Canon noteikti ir uzskatāms par vienu no tirgus līderiem foto preču tirgū visā pasaulē. Canon ir uzņēmums, kas šogad svinēja 80 gadu jubileju un daudzo gadu pieredze noteikti ir svarīgs faktors kvalitatīvu foto preču ražošanai. Canon spoguļkameras ir plaši pieprasītas profesionālu fotogrāfu vidū un tas vien ir liels cieņas apliecinājums preču kvalitātei. Šīs kameras ir nopērkamas gan parastajos veikals, gan arī internetā. Lai arī šo kameru cena lielākoties ir visur līdzīga, interneta veikalos to var gadīties atrast pat nedaudz lētāk. CANON SLR kameras maksā līdz pat 2000 eiro, bet, protams, ir atrodami arī lētāki modeļi. Cenai nav jāliek baidīties, jo, ja esat profesionāls fotogrāfs, tad pirkums ātri vien atmaksāsies.

Nikon spoguļkameras.

Arī Nikon ir viens no lielākajiem fotopreču ražotājiem pasaulē un šogad svinēja savu 100 gadu jubileju. Nikon piedāvājumā ir dažāda veida spoguļkameras un fotogrāfiem noteikti būs iespēja izvēlēties sev atbilstošo. Arī Nikon kameras pieejamas dažādā cenu diapazonā. Līdzīgi kā Canon, arī šo kameru cena svārstās no dažiem simtiem līdz dažiem tūkstošiem. Nikon radīja vienu no pirmajām digitālajām spoguļkamerām pasaulē un tās izmantoja astronomijā. Vēlāk sadarbojoties ar Kodak, tika radīta pirmā patēriņa spoguļkamera.

Sony spoguļkameras.

Tā vien šķiet, ka spoguļkameru dzimtene ir Japāna. Sony ir visjaunākais no trim populārākajiem digitālo spoguļkameru ražotājiem. Lai arī Sony galvenokārt ir pazīstami ar savu artavu mūzikas iekārtu ražošanā, arī fotopreču veidošana nav sveša lieta. Cenu ziņā nav lielas atšķirības no Nikon un Canon digitālajām spoguļkamerām.

 

Patiesībā nav viena tāda recepte, pēc kuras varētu pateikt, kādu spoguļkameru vislabāk izvēlēties. To visbiežāk nosaka fotogrāfa vēlmes un vajadzības. Cenas ziņā tās visas maksā aptuveni vienādi, atšķirība varbūt par pāris desmitiem eiro. Pirms kameras iegādes, ieteicams iepazīties ar tās specifikāciju, lai varētu labāk izvēlēties sev atbilstošu.

Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
44080 
Piegādātāja noliktavā: 7 prece(s)
47950 
Piegādātāja noliktavā: 15 prece(s)
53570 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
83010 
Piegādātāja noliktavā: 2 prece(s)
93500 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
113550 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
115900 
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
131220 
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
195170 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
239170 
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
831410