Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Atmiņas kartes micro SD SDHC

Attīstoties tehnoloģijām, aug arī patērētāju prasības un īpaši izteikti tas ir novērojams mobilo telefonu, fotoaparātu un datoru pircējiem. Viedtālruņu, datoru un planšetdatoru lietotājiem viens no svarīgākajiem parametriem noteikti ir ierīces atmiņas lielums. Tā var būt gan iebūvēta, gan vēl papildus palielināma ar sd karšu un mākoņservisu palīdzību.  Visvieglāk ierīces atmiņas kapacitāti var palielināt ar SD karšu palīdzību. SD karte, jeb Secure Digital ir energoneatkarīgs karšu veids, kas ātri un vienkārši palielina ierīces atmiņas ietilpību. Tā ir jāievieto ierīcē un lietotājs var izvēlēties, kur saglabāt nepieciešamo informāciju. SD karte internetā ir pieejama par pieņemamām cenām un to ietilpība ir mērāma tādos apmēros, kādi pirms gadiem desmit likās neiespējami. Mūsdienās pieejamās SD kartes var sevi saglabāt par 1TB lielu informācijas daudzumu. Atmiņas kartes cena parasti svārstās no dažiem eiro mazākas ietilpības kartēm, līdz vairākiem desmitiem eiro par lielas ietilpības atmiņas karti.

 

Kādu SD karti izvēlēties?

Katras iekārtas specifikācijā ir norādīta jau esošais iekārtas atmiņas lielums, gan lielums, līdz kuram to var palielināt, ja ir tāda iespēja. Iekārtas ir dažādas – citām jau ir iebūvēta kartes pieslēgvieta, bet citām nepieciešams adapters vai pārveidotājs. Piemēram, datoram vai viedtālrunim SD karti var pievienot ne tikai ievietojot to pašā ierīcē bet arī pieslēgt, izmantojot micro usb portu. Atmiņas kartes ir dažāda lieluma un tas ir arī ērts veids, kā datus pārnest no vienas ierīces uz otru, ja netiek izmantots neviens no pašlaik populāriem mākoņservisiem. Noteikti nevajag mēģināt ierīcē ievietot vai tai pieslēgt SD karti, ko tā neatbalsta. Tas ne tikai var sabojāt ierīci, bet arī pastāv iespēja saglabājamo informāciju neatgriezeniski pazaudēt. Micro SD karte ļauj saglabāt teju visu formātu failus. Ja papildus atmiņas izmantošana ikdienā nav nepieciešama, to var noņemt un pieslēgt atkārtoti pēc vajadzības.

 

Datu drošība.

Ja karte nav pievienota datoram vai viedtalrunim, bet vienkārši stāv uz galda vai atvilktnē, tad pavisam noteikti varam apgalvot, ka visi dati ir drošībā un tie nav pakļauti hakeru uzbrukumam. Ja karte ir ievietota ierīcē un ierīce, savukārt, pievienota tīklam, tad kartes datus, tā pat kā visu citu ierīcē atrodamo informāciju aizsargā dažādi ugunsmūri un antivīrusu programmas. Ja runājam par fizisku kaitējumu, tad karti nevajadzētu pakļaut mitruma, liela karstuma vai triecienu iedarbībai. Tā pat iesakām iegādāties atmiņas kartes no pazīstamiem zīmoliem, jo tā ir arī sava veida kvalitātes zīme. Bez brenda atmiņas kartes internetā no zināmu brendu kartēm, cenas ziņā atšķiras sliktākajā gadījumā par pāris eiro. Taču tām nav nekādas garantijas, ka dati pēkšņi nepazudīs un karte vispār būs funkcionāla un ierīce, pie kuras to pieslēgs, to „ieraudzīs”.

Piegādātāja noliktavā: 46 prece(s)
570 
Piegādātāja noliktavā: 100 prece(s)
570 
Piegādātāja noliktavā: 186 prece(s)
580 
Piegādātāja noliktavā: 45 prece(s)
590 
Piegādātāja noliktavā: 100 prece(s)
590 
Piegādātāja noliktavā: 136 prece(s)
600 
Piegādātāja noliktavā: 200 prece(s)
610 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
610 
Piegādātāja noliktavā: 100 prece(s)
610 
Piegādātāja noliktavā: 61 prece(s)
620 
Piegādātāja noliktavā: 200 prece(s)
620 
Piegādātāja noliktavā: 196 prece(s)
630 
Piegādātāja noliktavā: 15 prece(s)
630 
Piegādātāja noliktavā: 191 prece(s)
630 
Piegādātāja noliktavā: 175 prece(s)
630 
Piegādātāja noliktavā: 55 prece(s)
640 
Piegādātāja noliktavā: 50 prece(s)
640 
Piegādātāja noliktavā: 200 prece(s)
640 
Piegādātāja noliktavā: 50 prece(s)
650 
Piegādātāja noliktavā: 182 prece(s)
650 
Ielādēt papildus 20 produktus
Produkta filtrs
Cena

 – 

  • 5
  • 1275
Ir veikalā
Ražotājs
    Rādīt visus (38)
Atmiņas apjoms
    Rādīt visus (20)