Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Video novērošanas kameras

Drošība vienmēr ir pirmajā vietā un to parasti vecāki mums iemāca jau bērnībā. Lai rūpētos par savu, ģimenes un arī īpašuma drošību. Viens no labākajiem veidiem kā t izdarīt, ir novēršanas sistēmas ierīkošana savās mājās. Par laimi, tehnoloģiskās iespējas ir attīstījušās un dažādas novēršanas kameras varam redzēt arī uz ielām savā pilsētā. Videonovērošana nebūt nenozīmē savas privātās telpas pazaudēšanu. Videonovērošanas kameras nereti labi palīdz arī nelaimēs, kas tieši nav saistītas ar kameras īpašniekiem, piemēram, ja ir nodarīta skāde kaimiņa īpašumam, automašīnai, pat, ja nepieciešama palīdzība pazudušas personas meklēšanā – var gadīties, ka kameras ierakstos var redzēt kādu pavedienu, kas palīdzēs novērst nelaimi. Drošības kameras mēdz dēvēt arī par CCTV, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē Slēgtās ķēdes televīzija, jo nofilmētais tiek pārraidīts tikai uz viena monitora.

Kādiem nolūkiem tiek izmantota video novērošana?

Videonovērošanu izmanto daudzām dzīves situācijām:

·           Nozieguma novēršanai;

·           Industriālām vajadzībām, lai uzmanītu darbiniekus lielās ražotnēs;

·           Satiksmes kontrolei;

·           Transporta drošībai – gan iekšā transportā, gan ārpus tā (videoreģistratori);

·           Skolās, lai vieglāk  uzmanīt skolēnu gaitas skolas teritorijā un tuvākajā apkārtnē;

·           Krimināla rakstura izmeklēšanas gadījumiem;

·           Lai uzlabotu īpašuma drošību.

·          Kā redzams, videonovērošanai var būt daudz un dažādi iemesli un tādēļ arī videonovērošanas sistēmas ir ļoti dažādas.

Videonovērošanas kameru veidi.

Pastāv dažādi novērošanas kameru veidi, lai būtu lielāka iespēja opītimāli pielāgot to konkrētajai vajadzībai. Viens no populārākajiem kameru veidiem ir IP kamera, kas ļauj vērot kameras ierakstu un tiešo translāciju no jebkuras vietas pasaulē. Ņemot vērā to, ka kamera izmanto internetu, tās īpašnieks var vērot notiekošo ielogojoties sistēma savā datorā vai mobilajā telefonā. Šīs tiek dēvētas arī par wifi kamerām. Wifi novērošanas kameras ir ērti izmantot gan profesionālos nolūkos darba vietā, gan privātām vajadzībām savā īpašumā. Otrs populārākais kameru veids ir bezvadu novērošanas kameras. Novērošanas kameras bezvadu tehnoloģiju izmanto, lai tās būtu vieglāk uzstādīt un nebūtu vajadzīgi nekādi vadi kameru pieslēgšanai. Mini novēršanas kameras ļauj filmēt slepeni, jo kameras nav tik viegli redzamas. Iesakām šīs kameras izmantot tikai drošības nolūkos, nevis lai ielauztos citas personas privātajā telpā. Slēptās videonovērošanas kameras mēdz izmantot vecāki, uzmanot auklīšu darbu ar bērniem. Arī žurnālistikā varam redzēt piemēros darbam ar šādu kameru.

Cik maksā ierīkot video novēršanas sistēmu?

Dauzi teiks, ka drošībai cenu nevar noteikt un nežēlos nevienu eiro sistēmas ierīkošanai. Cenu var noteikt gan, un tā nemaz nav tik liela kā sākumā varētu šķist. Viss ir atkarīgs no Jūsu vajadzībām un iespējām. Kameru cena svārstās no dažiem desmitiem par istabas kamerām, līdz pāris simtiem eiro āra kamerām.

Piegādātāja noliktavā: 29 prece(s)
2490 
Piegādātāja noliktavā: 13 prece(s)
2560 
Piegādātāja noliktavā: 295 prece(s)
2610 
Piegādātāja noliktavā: 60 prece(s)
2650 
Piegādātāja noliktavā: 18 prece(s)
2720 
Piegādātāja noliktavā: 20 prece(s)
2800 
Piegādātāja noliktavā: 20 prece(s)
2800 
Piegādātāja noliktavā: 4 prece(s)
2820 
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
2960 
Piegādātāja noliktavā: 11 prece(s)
3020 
Piegādātāja noliktavā: 6 prece(s)
3030 
Piegādātāja noliktavā: 12 prece(s)
3030 
Piegādātāja noliktavā: 50 prece(s)
3050 
Piegādātāja noliktavā: 16 prece(s)
3100 
Piegādātāja noliktavā: 44 prece(s)
3100 
Ielādēt papildus 20 produktus
Produkta filtrs
Cena

 – 

  • 24
  • 8218
Ir veikalā
Ražotājs
    Show all (48)