Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Skaļruņi un akustiskās sistēmas

Mūzikas klausīšanās vienmēr ir bijusi neatņemama sastāvdaļa daudzu cilvēku ikdienā. Kvalitatīvas audio sistēmas nepieciešamība mājokļos daudziem ir must-have pirkums. Skaļruņi ir svarīga skaņas sistēmas sastāvdaļa. Pēdējā laikā populāri ir kļuvis mūziku klausīties izmantojot portatīvās skandas, kas ar ierīci tiek savienotas izmantojot bluetooth. Arī mājokļos ar vien biežāk sāk parādīties šāda veida tumbas, kas tiek savienotas ar TV vai audio sistēmu. Skaļruņus iebūvē arī dažādās citās elektronikas ierīcēs – viedtālruņos, portatīvajos un planšetdatoros, televizoros un radio aparātos, kā arī automašīnās, turklāt, nereti viens no auto braucēju mazajiem sapņiem ir jaudīga skaņas iekārta automašīnā. Skaņas kvalitāte būs labāka, ja atskaņošanai izmantosiet stereo sistēmas skaļruņus. Starp citu, pirmie skaļruņi tika izmantoti nevis mūzikas atskaņošanai, bet gan pirmajos telefonos.

Skaņa kā kino teātrī un karaoke.

Joprojām daudziem ir nepieciešamība parasto mājas televīzijas iekārtu padarīt par mājas kinozāli. To ir iespējams panākt ar dažādu skaļruņu palīdzību, pieslēdzot tos pie TV un izvietojot skaļruņus dažādos istabas stūros. Šāda tipa skaļruņi parasti spēj atskaņot ļoti plašu skaņu diapazonu, un netiks pazaudēta pat vismazākā skaņas nianse. Savukārt, karaokes cienītāji novērtēs iespēju iegādāties tumbas, kurās jau ir iebūvēta karaokes funkcija.

Bluetooth skandas.

Ļoti populāras ne tikai jauniešu vidū. Pēdējs gads pārnēsājamo bluetooth tumbu piedāvājums ir manāmi pieaudzis. Tās ir ne tikai mazizmēra, bet arī paredzētas lietošanai āra apstākļos un mitrumizturīgas. Bluetoth tumbas tiek piedāvātas ne tikai mono, bet arī stereo. Stereo bluetooth tumbas nereti izmanto mājās kā papildus skaņas avotu televizoram. Tās ir ērti paņemt līdzi dodoties piknikos un citām āra aktivitātēm. Tās ir uzlādējamas caur USB portu. Cenu diapazons tā ir ļoti plašs. No dažiem desmitiem, līdz pat pāris simtiem eiro.

 

Kādus skaļruņus izvēlēties?

Līdzīgi kā ar austiņām, arī skaļruņus vajadzētu izvēlēties adekvātā cenu diapazonā. Datoram pievienojamās tumbiņas noteikti būs lētākas par lielajiem skaļruņiem. Populārākie zīmoli, kas ražo dažāda veida skaļruņus ir Yamaha, Philips, Sony, Pioneer, Samsung. Ja Jums pieder kāds no jaunākās paaudzes izliektajiem televizoriem, tad ir iespēja papildus iegādāties piemērotu bluetooth sistēmas tumbu.

Cenas.

Noteikti viens no noteicošajiem faktoriem tumbu izvēlē, ir cena. Ja vēlaties skaņas iekārtas, kas atskaņo tīru un dzidru skaņu, tad vislabākā izvēle būs tumbiņas cenu diapazona ap 50 eiro. Pazīstamu zīmolu pārnēsājamās mono bluetooth tumbas maksā ap 20 – 30 eiro. Nopietnākas tumbas, kas noteikti būs īstu melomānu pirkums, cenas ziņā svārstās sākot no dažiem simtiem eiro. Tā kā sev piemērotu skaņas aparatūru atradīs ikviens interesents jebkurai dzīves situācijai.

Ielādēt papildus 20 produktus
Produkta filtrs
Cena

 – 

  • 5
  • 2119
Ražotājs