Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Madonā: +371-25670707 (Darba dienās 9:00 - 18:00, S. 9.00-14.00)

Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Atzīsimies, kurš no mums gan kaut reizi mūžā spoguļa priekšā ar šampūna pudeli vai matu suku rokās nav dziedājis līdzi savai mīļākajai dziesmai? Tālākais sapnis par dziedātāja karjeru gan neturpinās visiem, bet tiem, kuri izvēlas savu dzīvi saistīt ar skatuvi, noteikti nav sveši īstie mikrofoni. Lai arī šķiet, ka mikrofoni nav nekas īpašs,  patiesībā tā uzbūve no fizikas viedokļa ir visai sarežģīta. Pirmais mikrofons tika radīts deviņpadsmitā gadsimta beigās un tas bija ogles jeb oglekļa mikrofons, ko izmantoja telefoniem. Mikrofoni nav tikai saistīti ar skatuvi. Tie ir atrodami arī telefonos.

Mikrofonu veidi.

Varam derēt, ka nemaz nezinājāt, ka mikrofonus izdala tik sīki. Noteikti uzreiz varam atsevišķi izdalīt karaokes mikrofonus un tos mikrofonus, ko izmanto darbam studijās un dziedāšanai uz skatuves. Atsevišķi mikrofonus var iedalīt vēl pēc to uzbūves principa, ne tikai pielietojuma:

·          Elektriskā kondensatora mikrofons – lielākā daļa no mikrofoniem, ko izmanto mūsdienās, ir tieši elektriskā kondensatora mikrofoni, kas gadā sasniedz visai lielu apgrozījuma skaitu;

·          Dinamiskie mikrofoni – šie mikrofonu veidi ir jaudīgi, izturīgi pret mitrumu un salīdzinoši lētāki, par citiem. Tieši šis mikrofonu veids ir tas, ko visbiežāk izmanto uz skatuves. Speciālisti nereti izmanto vairākus mikrofonus, lai iegūtu izcilu rezultātu, jo mikrofoni nereti domāti atsevišķu tembru uztveršanai, piemēram, basiem;

·          Lentes mikrofoni – šos mikrofonus visbiežāk izmanto darbam ierakstu studijās;

·          Ogles mikrofons – pirmais mikrofona veids, kas tika patentēts. Atšķirībā no citiem mikrofonu veidiem, šo mikrofonu var izmantot arī kā nelielu pastiprinātāju;

·          Ūdens mikrofons – šie bija pirmie strādājošie mikrofoni, lai arī tiem nebija nekāda komerciāla pielietojuma. Lai arī telefonos izmantoja ogles mikrofonus, slavenā pirmā telefona saruna notika ar aparātu, kura sastāvā bija ūdens mikrofons.

Karaoke mikrofoni.

Karaoke ir lielisks veids kā pavadīt laiku mājas ballītē vai atsvaidzināt kādu garlaicīgu pasākumu. Dīvainā kārtā karaoki patīk dziedāt daudziem, jo kuš gan negrib uz mirkli justies kā Bejonse vai Fredijs Merkurijs. Pie mums gan nav tik populāri, taču ārzemēs ļoti iecienīti ir karaoke bāri, kuros jebkurš interesents var izpausties ar savu talantu. Pie mums ir nopērkamas dažādas karaokes iekārtas, kuru komplektācijā ir arī karaoke mikrofoni.

 

 

Profesionālie mikrofoni.

Profesionālie mikrofoni visbiežāk tiek izmantoti mūzikas ierakstu studijās, kurās ir nepieciešams jebkuru skaņu uztvert pilnībā, visos tās dziļumos un tembros, lai ieraksts izdotos tieši tāds, kādu to vēlas dzirdēt mūziķis un producents. Ir dzirdēts, ka daži muziķi savām skatuves uzstāšanās reizēm izmanto pat īpaši veidotus profesionālos mikrofonus, kas izveidoti pamatojoties uz mūziķa balss tembru un īpatnībām. Mikrofonus mēdz izmantot arī dažādu mūzikas instrumentu skaņas pastiprināšanai vai īpašu tembru uztveršanai.

Ielādēt papildus 20 produktus
Produkta filtrs
Cena

 – 

  • 3
  • 4479
Ražotājs
    Vairāk (70)