Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Garmin Instinct 2X, Solar, Graphite

010-02805-00
Preces ID:1079971
39580 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
+
Piegāde
Apmaksas veidi
Mūsu priekšrocības

24 mēnešu garantija

SMS / E-pasta paziņojumi

Preču atgriešana 14 dienu laikā

Dažādi maksājuma veidiPay orders in convenient ways: cash to the courier, by bank transfer on the receipt of the bank or by credit card right at the time of the order.

Godīga cenaLepojamies, ka arī juridiskām personām esošā cena ir bez kādiem papildus maksājumiem!

LAI KO JŪS DARĪTU, DARIET TO AR PĀRLIECĪBU
Šis lielais, izturīgais GPS viedpulkstenis ir pietiekami stiprs, lai neatpaliktu no jums, un pietiekami unikāls, lai atbilstu jūsu stilam. Tā plašā saules enerģijas uzlādes lēca pagarina akumulatora darbības laiku, nodrošina uzlabotas treniņu funkcijas, iebūvētu lukturīti, daudzjoslu GNSS, veselības/labsajūtas uzraudzības sensorus un daudz ko citu.

Šis tālrunis ir izturīgs, kas nozīmē, ka varat darboties uz pilnu jaudu.

Turpiniet iesākto, pateicoties neierobežotam akumulatora darbības laikam viedpulksteņa režīmā ar saules enerģijas uzlādi.

Trenējieties savā režīmā ar iebūvētajām sporta lietotnēm uz jūsu plaukstas locītavas.

Iebūvētais LED lukturītis ļaus turpināt ceļu arī tumsā.

Viedie paziņojumi neļaus palaist garām svarīgāko.

Labāk izprotiet savu ķermeni, izmantojot 24/7 veselības uzraudzību.


VEIDOTS ILGTSPĒJAI
Šim īpaši izturīgajam pulkstenim ir saules enerģijas uzlādes displejs un izturīgs 50 mm polimēra korpuss. Tā ūdensnecaurlaidības rādītājs ir 10 ATM, un tas ir testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem 810 attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību.

RADĪTS TIEŠI JUMS
Pateicoties dizainam, kas veidots aktīvai darbībai, un funkcijām, kas atbalsta jūsu enerģisko dzīvesveidu, šis pulkstenis ir gatavs piedzīvojumiem. Turklāt tā izteiksmīgais stils skaidri parāda pasaulei, ka jūs ejat savu ceļu.

VAIRĀK AKUMULATORA ENERĢIJAS JŪSU DZĪVĒ
Ar saules enerģijas uzlādi iegūstiet neierobežotu akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā. Turklāt enerģijas pārvaldības funkcija ļauj pagarināt akumulatora darbības laiku, nosakot, kādi iestatījumi un sensori patērē enerģiju.

Ieskatieties pulkstenī un dodieties piedzīvojumā.

SAULES ENERĢIJAS UZLĀDE
Saules enerģijas uzlādes Power Glass™ lēca pagarina akumulatora darbības laiku, nodrošinot par 50% vairāk enerģijas nekā modelis Instinct® 2 Solar. Ilgāks darbības laiks ar potenciāli neierobežotu akumulatora darbības laiku viedtālruņa režīmā, izmantojot saules enerģijas uzlādi.

IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
Lai jūs atrastu ceļu arī pustumsā, iebūvētais vairāku LED lukturītis nodrošina dažādus spilgtuma režīmus un stroboskopa režīmu, kas pielāgojas jūsu skriešanas kadencei, savukārt sarkanā drošības apgaismojuma režīms palīdz sekot apkārtējai videi nakts apstākļos.

VAIRĀKU JOSLU FREKVENČU ATBALSTS
Saņemiet un izmantojiet daudzās navigācijas satelītu sistēmu sūtītās frekvences, lai uzlabotu pozīcijas precizitāti vietās, kur GNSS signāli tiek atstaroti, ir vāji vai parasti vispār neiekļūst.

ABC SENSORI
Dodieties uz nākamo taku, izmantojot ABC sensorus, tostarp altimetru augstuma pieauguma datus, barometru laikapstākļu uzraudzībai un 3 asu elektronisku kompasu.

TRACBACK® MARŠRUTĒŠANA
Neminiet, pa kuru ceļu doties atpakaļ, bet izmantojiet šo funkciju, lai naviģētu pa to pašu maršrutu atpakaļ uz savu sākuma punktu.

ATSKAITES VIETA
Sekojiet līdzi zināmai vietai, piemēram, automašīnai vai galamērķim, attiecībā pret jūsu atrašanās vietu, un viegli atrodiet ceļu atpakaļ uz to.

Nezaudējiet kontaktu.

VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta vēstules, īsziņas un brīdinājumus tieši pulkstenī, kad tas ir savienots pārī ar jūsu saderīgo viedtālruni.

CONNECT IQ™ VEIKALS
Lejupielādējiet pielāgotas pulksteņa ciparnīcas, pievienojiet datu laukus un iegūstiet lietotnes un logrīkus no Connect IQ veikala lietotnes savā saderīgajā viedtālrunī.

GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI
Ātri veiciet maksājumus un atlasiet atsevišķas tranzīta sistēmas, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumus pie iesaistītajiem pakalpojumu sniedzējiem.

DROŠĪBAS UN SEKOŠANAS FUNKCIJAS
Ja jūtaties nedroši vai jūsu pulkstenis nosaka, ka noticis negadījums, palīdzības un negadījumu noteikšanas funkcijas3 var nosūtīt ziņu ar jūsu atrašanās vietu kontaktpersonām ārkārtas gadījumiem, ja ir izveidots pāra savienojums ar saderīgu viedtālruni.

KALENDĀRA PĀRLŪKS
Viegli apskatiet savus dienas plānus īpašā kalendāra ekrānā, kad ir izveidots pāra savienojums ar jūsu saderīgo viedtālruni.

SINHRONIZĀCIJA AR LIETOTNI GARMIN CONNECT™
Skatiet savu veselības un fiziskās formas informāciju vienuviet. Lietotne Garmin Connect jūsu saderīgajā viedtālrunī ir augoša tiešsaistes kopiena, kur aktīvi cilvēki sazinās, sacenšas un dalās ar iespaidiem.

Trenējieties pēc saviem ieskatiem.

IELĀDĒTAS LIETOTNES SPORTAM
Nodarbojieties ar visu, kas jums patīk, un izmantojiet iepriekš ielādētus aktivitāšu profilus skriešanai, riteņbraukšanai, peldēšanai, spēka treniņiem, klinšu kāpšanai pa mākslīgu reljefu, slēpošanai, snovbordam, golfam, jogai, pilatēm un citiem aktivitāšu veidiem.

ŠĶĒRŠĻU TRASES SACENSĪBAS
Sekojiet savam sniegumam šķēršļu trases sacensību laikā ar laika sadalījumu skriešanas un šķēršļu zonām. Pēc manuālas laika sadalījuma reģistrēšanas pirmajā aplī varat pilnībā fokusēties uz sacensībām, jo turpmāk sadalījums tiks reģistrēts automātiski. Un pēc sacensībām pārskatiet savus rezultātus.

AUGSTAS INTENSITĀTES INTERVĀLU TRENIŅI
Šis aktivitāšu profils seko līdzi jūsu HIIT treniņiem, tostarp AMRAP, EMOM, Tabata un pielāgotajiem treniņiem. Iestatiet ciklu skaitu, slodzes/atpūtas intervālus un citus parametrus.

VO2 MAX
Trenējieties gudrāk, izmantojot VO2 max, kas rāda, kāds varētu būt jūsu rezultāts. Tas pat ņem vērā jūsu snieguma izmaiņas, ko varētu izraisīt karstums vai augstums.

IKDIENAS IETEIKTIE TRENIŅI
Skatiet visas nedēļas dienā piedāvāto vingrojumu sēriju, kas pēc katra skrējiena vai brauciena tiek pielāgota atbilstoši jūsu sniegumam un spēka atgūšanas stāvoklim, kā arī skatiet gaidāmās sacensības Garmin Connect viedtālruņa lietotnes kalendārā.

ATGŪŠANAS LAIKS
Pēc katra treniņa atgušanas laiks ļaus jums saprast, kad būsiet gatavs nākamajam grūtajam treniņam. Tas pat ņem vērā treniņu intensitāti un tādus faktorus kā stress, ikdienas aktivitātes un miegs.

Pazīsti savu ķermeni.

PULSOMETRS UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS
Iegūstiet sirdsdarbības ritma4 datus un brīdinājumus, ja sirdsdarbības ritms ir pārāk straujš vai lēns atpūtas laikā. Izmēriet, kā jūsu sirds darbojas aktivitāšu laikā.

MIEGA MĒRĪJUMI UN PADZIĻINĀTA MIEGA UZRAUDZĪBA
Saņemiet pilnīgu pārskatu par sava miega seklajām, dziļajām un REM fāzēm. Skatiet visu vienā īpašā logrīkā, kas ietver jūsu miega mērījumu rezultātu un ieskatus.

RĪTA PĀRSKATS
Saņemiet pārskatu par miegu, spēka atgūšanu un treniņa izredzēm, tiklīdz pamostaties, kā arī noskaidrojiet HRV statusu un laikapstākļu prognozi. Varat arī pielāgot pārskatu un skatīt jums nepieciešamo informāciju.

BODY BATTERY™ ĶERMEŅA ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA
Optimizējiet sava ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot pulsa mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai izmērītu savu gatavību aktivitātēm vai noteiktu nepieciešamību atpūsties.

PULSE OX
Aklimatizācijai augstumā vai miega uzraudzībai Pulse Ox sensors raida gaismas staru pret jūsu plaukstas locītavu, lai noteiktu, cik labi jūsu organisms piesātinās ar skābekli.

SIRDS RITMA VARIABILITĀTES STATUSS
Iegūstiet dziļāku izpratni par savu vispārējo veselību, treniņiem un spēka atgūšanu, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīgumu miega laikā, izmantojot Firstbeat Analytics™ komandas izstrādāto tehnoloģiju.


Ražotājs:
Garmin

Iegādāties preces līzingā tagad ir vieglāk kā jebkad agrāk: tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes Jūsu dārgā laika – aizpildiet līzinga pieteikumu Interneta veikalā www.707.lv, un par pārējo parūpēsies Interneta veikala www.707.lv klientu dienests.

KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU?

Preces www.707.lv uz nomaksu var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);
Jums jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
Kredīta ņēmēja vecums: no 20 līdz 76 gadiem;
Aizdevuma summa: no 100 EUR līdz 7000 EUR;
Aizdevuma termiņš: no 6 līdz 60 mēnešiem;
Pirmā iemaksa ir 10%, ja preces cena pārsniedz 1400 eur;
Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte.

 

 

Ja apmaksu esiet izvēlējies ar "HolmBank" starpniecību, lūdzu noklikšķiniet uz zemāk esošo linku un aizpildiet pieteikumu. 
HolmBank Latvia

Ja apmaksu esiet izvēlējies ar "Aizdevums" starpniecību, lūdzu noklikšķiniet uz zemāk esošo linku un aizpildiet pieteikumu. 
aizdevums.lv pieteikuma forma

Tevi varētu interesēt
  • Pirktākās preces
(Ir Veikalā) Tesoro Kids Balance Bike PL-12 zils metālisks
Atlaide 5%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
2950  2800 
(Ir veikala ) COLLISTAR Acqua Attiva EDT 100ml smaržas vīriešiem
Atlaide 24%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
3690  2800 
(Ir Veikalā) Backpack CoolPack Rider Adventure park Mugursoma
Atlaide 28%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
4120  2975 
(Ir veikalā) Trussardi Black Extreme EDT 100ml smaržas vīriešiem
Atlaide 25%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
4900  3675 
Piegādātāja noliktavā: 16 prece(s)
4700 
(Ir veikalā) Fotopapīrs Polaroid Go Color Multipack 48pcs
Atlaide 28%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
6520  4700 
(Ir veikalā) BlitzWolf BW-WS01 bezvadu meteoroloģiskā stacija (white)
Atlaide 19%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
3420  2775 
(Ir Veikalā) LEGO Marvel Hulkbuster: cīņa par Wakanda (76247)
Atlaide 28%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
5990  4294 
(Ir veikalā) Xiaomi Smart Home Hub 2 WiFi/BT/Zigbee
Atlaide 22%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
3950  3100 
(Ir Veikalā) Estee Lauder White Linen Edp 60ml smaržas sievietēm
Atlaide 25%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
4490  3350 
(Ir veikalā) Osram LED LEDriving FOG LAMP H8/H11/H16 12V 13W PGJ19-X 6000k (Komplekts)
Atlaide 26%
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
8740  6500 
(Ir Veikalā) VERSACE Crystal Noir EDP 90ml smaržas sievietēm
Atlaide 17%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
8460  6995 
(Ir Veikalā) Gucci Guilty Absolute Pour Homme EDP 50ml smaržas vīriešiem
Atlaide 26%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
7990  5900 
(Ir veikalā) Mini kompresors ar 2500mAh akumulatoru BASEUS
Atlaide 27%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
6840  4999 
Ampērstundas (Ah)20000mAh Ir veikalāIr Rīgas Birojā RažotājsBASEUS
(Ir veikalā) Austiņas JBL Wave Flex Melnas
Atlaide 27%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
8200  5995 
Austiņu tips (in/on ear)In-Ear, Bezvadu (Bluetooth) Ir veikalāIr Rīgas Birojā RažotājsJBL
(Ir Veikalā) Remington IPL3500 Fotoepilators White/Blue
Atlaide 17%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
11500  9500 
(Ir veikalā) Kospel EPS2P 4.4 kW Prister 220V caurplūdes ūdens sildītājs ar dušu
Atlaide 24%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
11740  8900 
(Ir veikalā) WiFi maršrutētāju komplekts XIAOMI Mesh System AX3000 2-pack
Atlaide 26%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
13460  9900 
(Ir veikalā) TP-Link EAP610 AX1800 Access Point Indoor WiFi 6 Passive PoE
Atlaide 41%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
15880  9300 
(Ir veikalā) Oculus Meta Quest 2 128GB White Virtuālās realitātes brilles
Atlaide 23%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
45070  34700 
(Ir Veikalā) Hugo Boss Hugo Man Extreme EdP 75ml  smaržas vīriešiem
Atlaide 21%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
3470  2750 
Piegādātāja noliktavā: 10 prece(s)
2060 
(Ir Veikalā) Fiskars Nezāļu ravētājs Light 900mm 1020127
Atlaide 13%
Piegādātāja noliktavā: 25 prece(s)
3860  3350 
(Ir Veikalā) Paco Rabanne Ultraviolet Man EDT 100ml smaržas vīriešiem
Atlaide 28%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
5440  3900 
Mugursoma portatīvajam datoram NARITA 14"/8125 BLACK RIVACASE (Ir veikalā)
Atlaide 33%
Piegādātāja noliktavā: 3 prece(s)
6590  4400 
(Ir Veikalā) Fiskars 1054792 Laistīšanas taimeris ar divām izejām
Atlaide 23%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
7110  5500 
(Ir veikalā) Baseus CCALL-YS01 auto lādētājs USB-C +USB A 5A 30W QC 4.0 PD 3.0
Atlaide 20%
Piegādātāja noliktavā: 2 prece(s)
1120  895 
(Ir Veikalā) Fitnesa rehabilitācijas rullītis eB fit
Atlaide 22%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
1530  1200 
(Ir veikalā) Bezvadu datorpele Lenovo ThinkPad Essential Mouse Wireless
Atlaide 19%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
2480  2000 
(Ir veikalā) Bosch CTL836EC6 Automātiskais kafijas automāts, iebūvējams, melns
Atlaide 16%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
196630  164500 
(Ir veikalā) Bosch HBG4795B0S Elektriskā cepeškrāsns
Atlaide 14%
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
81090  69707