ROBOT PLANETARNY Z MASZ DO MIĘSA RAVANSON RP-1500BS
RP-1500BS
Preces ID:1724919
11340
Piegādātāja noliktavā: 7 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 2-5 darba dienām
Main body material Kunststoff, steel
Non-slip feet
Bowl capacity 4.5 L
Product colour Black
Pulse function
Variable speed
Number of speeds 6
Input voltage 220 - 240 V
Corded use
Power 1500 W
Height 350 mm
Weight 8.2 kg
Width 400 mm
Depth 150 mm