Gorenje MMC1000RLBK food processor 1000 W 4.5 L Black, Metallic
MMC1000RLBK
Preces ID:1709366
26580
Piegādātāja noliktavā: 15 prece(s)
Pasūtot, birojā pēc 1-3 darba dienām
Bluetooth
Dishwasher-proof parts
Bowl capacity 4.5 L
Meat mincer
Juice extractor
Non-slip feet
Cord length 1.1 m
Number of speeds 7
Product colour Black
Variable speed
Power 1000 W
Depth 270 mm
Width 360 mm
Height 372 mm
Package height 315 mm
Package depth 240 mm
Package width 400 mm