Notebook ASUS VivoBook Series X1607CA-MB045W CPU Core Ultra u5-225H 1700 MHz 16" 1920x1200 RAM 16GB SSD 512GB Intel Graphics Integrated ENG Windows 11 Home Blue 1.88 kg 90NB15A1-M001V0
90NB15A1-M001V0
Preces ID:1479231
92680
Piegādātāja noliktavā: 11 prece(s)
Manufacturer Website:
https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16-x1607/
Product line Consumer
NB Family name VivoBook Series
Product model code X1607CA-MB045W
CPU Family name Core Ultra
CPU Model Number u5-225H
Clock speed 1700 MHz
Screen size 16"
Native resolution 1920x1200
Screen type Non-Glare IPS
Screen refresh rate 60Hz
Memory (RAM) 16GB
SSD Capacity 512GB
SSD type M.2 NVMe PCIe 4.0
ODD type none
Graphics controller Integrated
VGA card Intel Graphics
Graphics memory Integrated
KB language ENG
Keyboard backlight
Battery cells 3 cells
USB-C 2
USB 3.2 2
HDMI 1
Headphones jack 1
Wireless LAN 802.11ax
Bluetooth
Microphone Built-in
Speakers
Built-in WebCam FHD
Operating System Windows 11 Home
Colour Blue
Width 357 mm
Depth 250.6 mm
Height 19.9 mm
Shipping box quantity 1
Shipping Box Depth 48.5 cm
Shipping Box Width 6.5 cm
Shipping Box Height 30.5 cm
Shipping Box Weight 3 kg
Unit Brutto Volume 0.009615 cubm
Unit Net Weight 1.88 kg
Unit Gross Weight 3 kg
CnCode 84713000
Unit Box Width 0.065
Unit Box Length 0.485
Unit Box Height 0.305
Category Code NB
Ekrāna izmērs (collas):
15"