TV Set THOMSON 65 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED 65UG4S15
65UG4S15
ID товара:1803616
38480
в наличии поставщикa: 2 шт.
Отложить
1-2 рабочих дня
Bring your favourite content to life with the Thomson Google TV 43" UHD, delivering breathtaking 4K Ultra HD picture quality for a truly immersive viewing experience.
Whether you're streaming, browsing, or watching live TV, the Thomson Google TV 43" UHD offers an effortless, high-quality entertainment experience every day.
Manufacturer Website:
Summary Thomson 65UG4S15. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Category Code TVP
CnCode 85287240
Unit Box Height 0.95
Unit Box Length 1.6
Unit Box Width 0.15
Colour depth 10 bit
Display diagonal 65 "
Display number of colours 1 billion colours
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Display technology LED
HD type 4K Ultra HD
LED backlight Да
LED backlighting type Direct-LED
Native aspect ratio 16:9
Native refresh rate 60 Hz
Screen shape Flat
Viewing angle, horizontal 178 °
Viewing angle, vertical 178 °
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Да
Operating system installed Google TV
Smart modes Energy saving/Game/Movie/Sports/Standard/Vivid
Smart TV Да
Common interface Plus (CI+) Да
Digital audio optical out 1
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
HDMI ports quantity 3
HDMI version 2.1
PC in (D-Sub) Нет
USB 2.0 ports quantity 2
Audio decoders Dolby Audio/DTS Digital Surround
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Да
Equalizer Да
Number of speakers 2
RMS rated power 20 W
Bluetooth Да
Bluetooth version 5.1
Ethernet LAN Да
Wi-Fi Да
Panel mounting interface 200 x 400 mm
Product colour Black
Rollable display Нет
VESA mounting Да
Audio formats supported AAC/FLAC/MP3/WAV
High Dynamic Range (HDR) supported Да
High Dynamic Range (HDR) technology High Dynamic Range 10 (HDR10)
Image formats supported BMP/GIF/JPG/PNG
Noise reduction Да
Parental control Да
Video formats supported 3GP/AVI/FLV/HEVC/H.265/MKV/MOV/MP4/MPG/WEBM
Digital signal format system DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2
Tuner type Analog & digital
Electronic Programme Guide (EPG) Да
Hotel mode Да
Works with the Google Assistant Да
AC input frequency 50/60 Hz
AC input voltage 100 - 240 V
Energy efficiency scale A to G
Energy saving mode Да
Power consumption (standby) 0.5 W
RAM capacity 2 GB
Depth (with stand) 290 mm
Depth (without stand) 80 mm
Height (with stand) 875 mm
Height (without stand) 828 mm
Weight (with stand) 12900 g
Width (with stand) 1445 mm
Width (without stand) 1445 mm
Package depth 150 mm
Package height 950 mm
Package type Box
Package weight 18100 g
Package width 1610 mm