TV Set THOMSON 50" 4K Smart QLED 3840x2160 Bluetooth Google TV 50QG5C14
50QG5C14
ID товара:1322644
47210
в наличии поставщикa: 3 шт.
Thomson Google TV 50" QLED
Enjoy your favorite entertainment in stunning 4K UHD quality with your Thomson Google TV 50" QLED.
Manufacturer Website:
https://tv.mythomson.com/Thomson-Google-TV-50-QLED/50QG5C14
Screen size 50"
TV features 4K/Smart
TV screen metric size 126cm
Proprietary TV technologies QLED
Screen form factor 16:9
Max resolution 3840x2160
CI Slot 1
HDMI 2
Optical S/PDIF 1
RJ45 1
USB 2.0 2
USB 3.0 1
Speakers Да
Speaker Output Power 10W + 10W
Bluetooth Да
TV Operating System Google TV
200 mm x 200 mm Да
Energy efficiency class F
Energy consumption, standard 64 kWh/1000h
Depth 281 mm
Height 676 mm
Width 1111 mm
Shipping Box Depth 120 cm
Shipping Box Height 78.5 cm
Shipping Box Weight 18 kg
Shipping Box Width 14 cm
Unit Brutto Volume 0.1319 cubm
Unit Net Weight 13 kg
Unit Gross Weight 18 kg
CnCode 85287240
Category Code TVP
Mарка:
THOMSON
Диагональ экрана:
50"