TV Set PANASONIC 65" OLED/4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth TX-65MZ1500E
TX-65MZ1500E
ID товара:1197058
217380
Товар распродан
TX-65MZ1500E 65", OLED, 4K HDR Smart TV
Manufacturer Website:
https://www.panasonic.com
Wireless LAN Да
Bluetooth Да
HDMI 4
300 mm x 300 mm Да
USB 2.0 2
USB 3.0 1
Optical S/PDIF 1
Headphones jack 1
RJ45 1
CI Slot 1
Width 1448 mm
Height 910 mm
Depth 350 mm