TV Set LG 65" 4K/Smart 3840x2160 webOS 65UA73003LA
65UA73003LA
ID товара:1619389
40260
Datu lapa
в наличии поставщикa: 5 шт.
Отложить
При заказе в офисе в течение 1-3 рабочих дней
65 "
LED
Flat
16:9
3840 x 2160 pixels
Smart TV Yes
Wi-Fi Yes
Weight 15.8 kg
Summary LG UHD AI 65UA73003LA. Display diagonal: 165.1 cm (65"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Category Code TVP
CnCode 85287240
Unit Box Height 0.902
Unit Box Length 1.6
Unit Box Width 0.347
Display diagonal 65 "
Display diagonal (metric) 164 cm
Display refresh rates supported 60 Hz
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Display technology LED
HD type 4K Ultra HD
LED backlight Да
LED backlighting type Direct-LED
Native aspect ratio 16:9
Native refresh rate 60 Hz
Screen shape Flat
Apple AirPlay 2 support Да
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Да
Internet TV Да
Operating system installed WebOS
Operating system version 25
Smart TV Да
Audio Return Channel (ARC) Да
Common interface (CI) Да
Common interface Plus (CI+) Да
Common interface Plus (CI+) version 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Digital audio optical out 1
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
HDMI ports quantity 3
HDMI version 2.1
PC in (D-Sub) Нет
RF ports quantity 2
USB 2.0 ports quantity 2
Audio decoders Dolby Digital
Audio output channels 2.0 channels
Built-in subwoofer Нет
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Да
Number of speakers 2
RMS rated power 20 W
Sound modes AI Sound Pro/Clear Voice Pro
Bluetooth Да
Bluetooth profiles A2DP
Bluetooth version 5.1
Ethernet LAN Да
Web browser Да
Wi-Fi Да
Wi-Fi standards Wi-Fi 5 (802.11ac)
Frameless design Да
Introduction year 2025
Panel mounting interface 400 x 400 mm
Product colour Black
Stand type Legs stand
VESA mounting Да
DVD player Нет
Game features Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Optimizer,HGiG,Variable Refresh Rate (VRR)
Game mode Да
High Dynamic Range (HDR) supported Да
Multi View Да
Processor cores 4
Smartphone/tablet remote support Да
Subtitles function Да
Teletext function Да
USB recording Да
Video formats supported AV1/HEVC/H.265/VP9
Auto channel search Да
Digital signal format system DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2
Number of tuners 1 tuner(s)
Tuner type Analog & digital
Electronic Programme Guide (EPG) Да
Number of OSD languages 38
On Screen Display (OSD) Да
On/Off timer Да
Programming period 8 day(s)
Voice guide Да
Works with the Google Assistant Да
AC input frequency 50/60 Hz
AC input voltage 100-240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 135 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 102 kWh
Energy efficiency class (HDR) G
Energy efficiency class (SDR) F
Energy saving mode Да
Power consumption (standby) 0.5 W
Depth (with stand) 347 mm
Depth (without stand) 59.8 mm
Height (with stand) 902 mm
Height (without stand) 831 mm
Stand depth 347 mm
Stand width 1441 mm
Weight (with stand) 15800 g
Weight (without stand) 15600 g
Width (with stand) 1446 mm
Width (without stand) 1446 mm
Package depth 144 mm
Package height 960 mm
Package weight 22500 g
Package width 1600 mm
Cables included AC
Desktop stand Да
Remote control included Да
Shipping Box Depth 160 cm
Shipping Box Height 90.1999969482422 cm
Shipping Box Weight 23 kg
Shipping Box Width 34.7000007629395 cm
Data Sheet (Link) https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2240986/fiches?language=EN
Energy efficiency class F
EPREL Registration Number 2240986
EPREL Version Number 1
Model 65UA73003LA
Unit Calculated Volume 0.5008 cubm
Product Net Weight 15.8 kg
Unit Calculated Weight 23 kg
Mарка:
LG
Диагональ экрана:
65"