Philips 65OLED754/12 65" Ultra HD 4K OLED
65OLED754/12
ID товара:452337
149040
Товар распродан
При заказе в офисе в течение 1-3 рабочих дней
Ambilight — впечатления без границ.
4K UHD OLED TV. Стандарт реалистичности.
Процессор P5. Превосходное качество с любого источника.
Dolby Vision и Dolby Atmos. Кинематографичное изображение и звук.
SAPHI: смотрите телевизор с удовольствием
Встроенное приложение Alexa. Ваш голос заменит пульт.
HDR10+. Изображение в точном соответствии с задумкой режиссера.
ekrāna izmērs 65" / 165 cmc
ekrāna veids OLED
ekrāna izšķirtspēja 3840х2160 4K UHD
atsvaidzes intensitāte 100 Hz
CI (Common Interface) CI+
ciparu uztvērējs DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD
Smart TV
interneta pārlūks
HbbTV
Netflix
ieraksts uz ārējo USB vai HDD
pieslēguma sistēmas Simply Share
taimeris
pulkstenis
teleteksts
Skaņas vadība Amazon Alexa
HDR
TV apgaismojums Ambilight 3
attēla uzlabošanas sistēmas HDR10+, HLG, Dolby Vision
NTSC
PAL
SECAM
Izejas jauda (RMS) 40 W
iekšējā atmiņa 16 GB
Bluetooth
HDMI 4 gab
komponents
austiņu izeja
LAN (tīkla interfeis, RJ45)
optiskā izeja
USB 2.0 (480 Mb/s) 1 gab
USB 3.0 (4,8 Gb/s) 1 gab
WiFi
svars 28,5 kg
svars bez kājas 27,9 kg
platums 144,87 cm
augstums 84,12 cm
dziļums 28 cm
augstums bez kājas 82,97 cm
dziļums bez kājas 4,93 cm
VESA izmērs 300 x 300
energoefektivitātes klase B
krāsa melna/pelēka
operētājsistēma Saphi
strāva 183 W
Televizora ikgadējais enerģijas patēriņš 268 KWh/gadā
Ekrāna Tips (TV):
OLED
Mарка:
PHILIPS
Диагональ экрана:
65"